Czy podoba się wam mój film ?

Pierwszy raz takie coś nagrywałem, podoba się wam ? https://www.youtube.com/watch?v=GU3aoS5okeM&feature

Tematy: film
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

TeaGreen 2017-01-01 19:26:40

+16
gt366t
-13

Fakt, ja też miałam kłopot i leciałam bardziej na "wyczucie", niż wsłuchiwałam się w to co mówisz. Wydaje mi się, że gdybyś mówił pewnie i z pełnej piersi, a nie pod nosem, byłoby dużo lepiej - to jednak łatwo można wyćwiczyć i możesz dojść do swobody i wprawy.
Jeśli "wystarczy dać troszkę głośniej i można mnie zrozumieć" wystawiasz naprzeciw konstruktywnej krytyce to tak, masz rację, ALE:
>Takich poradników w necie z pewnością jest bardzo wiele, bo bardzo dużo osób lubi się bawić w customowanie HUDa i jego pochodnych, więc większość zamiast usilnie się wsłuchiwać naciśnie 'cofnij' i wybierze kolejny filmik lub poradnik napisany;
>Powinieneś skupić się na przyciąganiu widzów na stałe, nie na jednorazowym odtworzeniu, bo później zadziwiać będzie Cię rozbieżność w ilości wyświetleń filmów;
>Im rzetelniejsze i jaśniej przedstawione informacje, tym więcej osób będzie nimi zainteresowane.
Zgaduję, że nagrywasz ze słabego lub wbudowanego w lapka mikrofonu, stąd nieczystość głosu - tu polecam albo naprawdę porządnie mówić i później dźwięk nieco oczyścić, albo zakupić lepszy sprzęt.
O tym, że napisy mogą czasem dawać więcej niż czytany lub spontaniczny tekst przekonałam się dziś oglądając kanał [to nie kryptoreklama, serio go lubię] A Jolly Wanker. Polecam obejrzeć, jeśli nie myślisz póki co o inwestowaniu w dobrej jakości sprzęt.
Niby dałeś coś od siebie, ale wciąż brak w tym duszy. Mimo, że jestem przeciwnikiem CS:go, bo obstaję przy 1.6, to obejrzałam filmik kilka razy, do końca, ale tylko ze względu na pytanie.
Propsuję pomysł nagrywania czegoś, co jest popularniejsze. Zawsze to łatwiejszy sposób znalezienia większej ilości widzów.
Jeśli podkładasz muzykę, to najlepiej bez tekstu, zwłaszcza iż mówisz cicho. Jedyne, na co bardzo ale to bardzo zwróciłam uwagę, to "zaraz wracam" - owszem, Ty widzisz, że kolejny fragment będzie po czasie, odbiorcy nie. Chyba, że nagrywasz live-a - wtedy miałoby to uzasadnienie. Warto o tym pamiętać, a najlepiej spisać sobie tekst na kartce i jak najmniej improwizować, jeśli nagrywasz poradnik. Czysty schemat, w innym materiale pokażesz swój charakter [nad czym można by popracować].
Szału nie ma, pośladów nie urywa, ale jest progres. Niestety, na aktualny rozwój internetu i yt... zbyt wolny.

Odpowiedz na ten komentarz

gt366t TeaGreen 2017-01-01 19:37:34

Nie no spoko dzięki, co do mikrofonu nie jest słaby tylko cicho mówiłem.

Odpowiedz na ten komentarz

adzc 2017-01-01 16:41:08

+16
gt366t
-13

Ciężko w ogóle zrozumieć o czym mówisz. Tematyka, która kompletnie mnie nie interesuje, ale wydaje mi się że takich poradników jest pełno. Młody jesteś, popracuj trochę nad tym trochę, zobacz jak inni to robią i stwórz coś swojego i przygotuj się że jak chcesz się wybić na jakiś w miarę sensowny poziom to zajmie Ci to sporo czasu. Rozmawiałem ostatnio z pewną znaną youtuberką, która zaczynała w sumie jak yt w Polsce ruszał co miała łatwiej bo nie było takiej konkurencji, ale teraz pracuje nad swoimi filmikami po 10-12 godzin, to co jest na yt i trwa 3min ona siedzi nad tym 3 godziny. Od momentu kiedy zaczynała do jako takiego życia z yt zajęło jej to dwa lata. Jeżeli chcesz się na prawdę tym zajmować to przygotuj się na ciężką pracę, ale przede wszystkim znajdź coś swojego czego nikt inny nie zrobił albo zrób coś dużo lepiej od kogoś innego, a patrząc na ten filmik to pewnie ani nie jest nowy ani lepszy od innych. Życzę powodzenia, dobrze że w tak młodym wieku coś próbujesz robić.

Odpowiedz na ten komentarz

gt366t adzc 2017-01-01 17:05:23

Uwierz mi wystarczy dać troszkę głośniej i można mnie zrozumieć, no i dzięki.

Odpowiedz na ten komentarz

gign2 2017-01-02 15:26:43

Popracuj nad wymową, tu nie chodzi o podgłoszenie. Bardzo cicho mówisz, w dodatku bardzo jednostajnie i prostolinijnie. Po 30 sekundach miałem ochotę to wyłączyć bo nie szło zrozumieć na początku co mówisz a poradnik ma być prosty i zrozumiały.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!