Cześć, ...

często można zaobserwować, że dziewczyny interesują się starszymi od siebie chłopakami. Wiecie może albo macie jakiekolwiek pomysły czego to zależy? Według mnie są bardziej atrakcyjniejsi pod względem fizycznym względem rówieśników. Z góry dziękujęza odpowiedzi i poświęcony czas. Pozdrawiam.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

TeaGreen 8 miesięcy temu

+10
asphyxia
bea1516
gt366t
-8

Być może faktycznie wynika to z poszukiwania silnego męskiego wzorca, który znacznie łatwiej odnaleźć w kimś starszym, niż w rówieśniku [choć nie zawsze], a może chodzi po prostu o typowe myślenie, w którym wiek określa dojrzałość człowieka. Dobrze wszyscy wiemy, że jedno z drugim ma niewiele wspólnego.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 8 miesięcy temu

+9
bea1516
gt366t
-8
asphyxia

W moim przypadku jest tak, ze wole starszych, bo przy takich czuje sie bezpieczniej i mam wrazenie, ze lepiej traktuja kobiety, bo sa dojrzalsi. Niby dojrzalosc nie idzie wraz z wiekiem, ale no...dla mnie moi rowiesnicy sa okej, ale tylko jako koledzy, jako mojego chlopaka nie wyobrazam sobie rowiesnika, czesto sa to faceci fizycznie, a w srodku jeszcze chlopcy.

Odpowiedz na ten komentarz

wiciulaaa12 8 miesięcy temu

-8
jednorozc...
TeaGreen

No bo poprostu dziewczyny na początku okresu dorastania ,dojrzewania rosną szybciej niż chłopcy , to zupełnie naturalna rzecz i rozglądamy się za starszymi chłopakami to ci są wyssi od nas

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!