Jak usunąć tłuszcz spod udzia?

Jest to część nogi; od kolana w górę. Strasznie się wstydzę, to mimo, ze jestem osobą chudą, to jak patrzę na inne dziewczyny, to one nie mają tam tłuszczu wcale :/. I co tu zrobić, inni mówią, ze to normalne, a inni...
Nwm co rb

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

Kate97 2017-01-06 12:28:15

Niektórzy tak mają, ze są niby chudzi, a jednak nie do końca. Może masz po prostu nieproporcjonalna sylwetkę, tłuszcz się nieproporcjonalnie rozkłada. Ćwicz, aby ujędrnić ciało i nie jedz śmieci, bo ćwicząc, a jednocześnie jedzac niezdrowo nic nie osiągniesz. Jesteś tym co jesz - to prawda. Jak jesz niezdrowo skóra jest kiepskiej kondycji, nie wygląda na zdrową.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 2017-01-06 11:07:17

Każdy organizm jest inny i w różnych miejscach magazynuje tłuszcz. Nie można schudnąć z jednego miejsca, więc w Twoim przypadku warto byloby ćwiczyć cale ciało ze skupieniem się na nogach.

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2017-01-06 12:14:22

Nie podałaś wieku, nie podawałaś wzrostu, wagi.... Decydujący jest wiek, bo jeśli masz poniżej 15 lat, to pewne nierówności i tendencja do odkładania tłuszczu jest jeszcze normalna, bo u dzieci w sposób naturalny robią się takie "zapasy" na okres wzmożonego wzrostu i dojrzewania, potem to się reguluje.
Jeżeli jesteś starsza, to możesz mieć zwyczajnie taką tendencję i taki typ figur; kolejna - możesz mylić faktyczną tkankę tłuszczową z rozbudowanymi mięśniami.
Jeszcze inna - ludzie mogę cię wkręcać, bo chcą ci zrobić na złość albo sama się nakręcasz.
Dalej - jak już wspomniano - schudną z jednej partii ciała się nie da. W przypadku wzmożonej aktywności fizycznej i większego spalania kalorii niż się dostarcza, organizm równomiernie uwalnia tłuszcz z komórek z całego ciała. Tak więc w miejscach, gdzie tej rezerwy jest więcej, najpóźniej będzie widać efekty.
Zadbaj po prostu o odpowiednią ilość ruchu każdego dnia i ogranicz to, co w diecie najbardziej szkodzi - cukry rafinowane i niezdrowe węglowodany (w napojach gazowanych, w chipsach, etc.). Nie kombinuj z jedzeniem. Kombinacje na własną rękę to można zaczynać jak już się jest dawno po okresie głównego dojrzewania. W innych przypadkach, jeśli już coś robić, to pod kontrolą lekarza lub dietetyka, a najlepiej odżywiać się normalnie, ograniczając to, o czym wspomniałam, bo inaczej więcej sobie problemów narobisz, niż sądzisz.

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM ~ 2017-01-12 15:09:53

Nie jem nic (smieciowego) poza czekoladą, a tego sobie odmówić nmg. Mam 12 lat, waga ok. 38. Poradzisz coś?

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM 2017-01-12 15:07:54

Jest to miejsce przy mięśniach: dwuglowy i czteroglowy. Zależy mi trochę na tym by zrzucić to trochę. Jakie sa na to naj ćwiczenia?

Odpowiedz na ten komentarz

CoolGirlAM 2017-01-09 14:57:32

Dobra, jakies ćwiczenia polecacie?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!