Nocka u przyjaciela. Poznałam kilka miesięcy...

temu chłopaka na Internecie. Chce się z nim spotkać,mieszkamy daleko więc nie opłaca się wracać tego samego dnia. Chciałabym nocować. Gdybym się spytała czy mogę rodzice na pewno by się nie zgodzili więc spytalam się mamy czy mogę pojechać na nocke bo koleżanka z miasta 30km od mojego ma urodziny,nie zgodzla się. Ktoś ma jakieś pomysły?proszee

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

TeaGreen 2017-01-06 20:18:57

+7
hibabyihateu
asphyxia
gt366t
-6

Taak. Okłamuj mamę, jedź do obcego daleko, a jak ci się coś stanie [bo uwaga, to prawdopodobne :))], to nie dość, że mama się na tobie zawiedzie, to jeszcze będzie miała kraty. Tylko gratulować jej wychowania takiego dzieciaka..
Urośnij trochę, spotkaj się z nim na kilka godzin, najlepiej w miejscu neutralnym żeby nie zrobił ci krzywdy, a już w ogóle najlepiej, żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało i może ktoś był razem z tobą.
Naprawdę są jeszcze ludzie, którzy z własnej woli mogą się dać sprzedać na organy, zgwałcić czy bozia wie jeszcze co i nawet o tym nie pomyślą?

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 2017-01-06 21:23:45

+7
gt366t
-7

Skoro nie pozwolila i jechac rzekomo do kolezanki to do kolegi tym bardziej ci nie pozwoli, a jak znikniesz z domu na noc na pewno ogarnie, ze wyjechalas, a wtedy po powrocie nie mile rzeczy cie w domu moga czekac. Skoro nie pozwolila ci na taka wyprawe to znaczy, ze jestes jeszcze za mala, niedojrzala. Zrozum.

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2017-01-06 22:20:31

+6
TeaGreen
gt366t
-5

Zapomnij o tym pomyśle, bo jesteś skrajnie nieodpowiedzialna i nie potrafisz przewidzieć konsekwencji swoich działań. Nie dość, że narażasz siebie, bo nie wiadomo, co ci ten człowiek zrobi, kim w ogóle jest, to jeszcze twoją rodzicielkę, bo gdyby coś ci się stało albo gdyby cię choćby wylegitymowała straż miejska w tym obcym mieście, to twoja mama poszłaby pod sąd.
Jak dorośniesz na tyle, by nie kłamać matce w żywe oczy, a rozmawiać z nią, by rozważać różne scenariusze dla twoich pomysłów, także te najgorsze, i przez pryzmat tego podejmować decyzje, to wtedy się bierz za takie idee.

Odpowiedz na ten komentarz

Rollins 2017-01-06 22:25:33

+4
gt366t
-6

Nie jedź.Nie znasz go dobrze.Nie wiesz jakie on ma zamiary.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!