Hejo chciałabym dowiedzieć się od Was co...

według Was oznacza biały lepki śluz z pochwy? oznacza to owulacje? taki śluz wskazuje że niedługo pojawi się miesiączka? :)

Tematy: co to znaczy
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

sierota267 8 miesięcy temu

+13
Blondii11
-9

Kurcze to zależy od organizmu, kobiety. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ja ci mogę na swoim przykładzie powiedzieć, że biały i lepki to mam najczęściej po dniach płodnych i/lub przed okresem. W dni płodnie to on jest raczej taki wodnisty niż lepki. Ale nie sugeruj się moją odpowiedzią, bo każda dziewczyna może mieć inaczej :)

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 8 miesięcy temu

Śluz lepki i biały pojawia się w pierwszych dniach cyklu, kiedy komórka jajowa zarzyna dojrzewać. Kilka dni później zmienia się on w śluz przejrzysty i śliski i ten już oznacza owulację. Później zmienia się w śluz przypominający surowe białko.

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 8 miesięcy temu

Ten śluz to owulacja masz dni płodne trwa może z tydzień. Potem z 2 tygodnie masz dni suche i okres. Owulacje ma się w połowie cyklu czyli gdzieś tak 12 cyklu, masz okres, np. tydzień, pare dni masz dni suche, potem w połowie cyklu (wiesz jak się liczy cykl, od dnia pierwszej do ostatniej miesiączki), połowa cyklu ma się owulacje gdzieś 2 tygodnie dni suche i okres, to też zależy ile trwa cykl. Owulacja nie jest związana zbliżającego się okresu.

Odpowiedz na ten komentarz

Kyoshi 8 miesięcy temu

biały lepki śluz jest znakiem dni niepłodnych

Odpowiedz na ten komentarz

Blondii11 8 miesięcy temu

a jest objawem zblizajacego sie okresu?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!