Siema, we wtorek mam sie spotkac z przyjaciolka z...

dziecinstwa. Chodzilismy razem do klasy od 1 podstawowki do 2 gimnazjum, teraz obaj jestesmy w 1kl. liceum(chodzimy do innych szkol, od 2gim sie nie widzielismy i wgl ze soba nie pisalismy). W podstawowce, zwlaszcza na poczatku mielismy dobry kontakt. W gimnazjum juz malo rozmawialismy. Na poczatku podstawowki bardzo sie lubilismy, nie bylo praktycznie dnia zebysmy sie nie widzieli, cos jakby zwiazek ale nie do konca, po prostu razem biegalismy po podworku. Chcialbym sprobowac odnowic ta przyjazn, a nawet sprobowac czegos wiecej. Po jakim czasie powiedziec jej ze czuje do niej cos wiecej? Obecnie nie ma chlopaka

Tematy: moja kumpela
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

feliceme 2017-01-08 22:37:03

Nie można tłumić w sobie uczuć, więc moim zdaniem powinieneś spotkać się, odnowić kontakt i po pewnym czasie szczerze z nią porozmawiać :)

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2017-01-09 10:11:45

"obaj jestesmy w 1kl. liceum" - rozumiem, że ta koleżanka albo planuje wkrótce zmianę płci albo jej orientacja to transseksualizm, skoro używasz formy męskoosobowej? Już nie wspominając, że polskie znaki i interpunkcja to dla ciebie zjawisko egzotyczne. A jesteś w pierwszej LICEUM... Przerażające.

Podejście też masz nie takie, jakie powinien mieć chłopak w szkole średniej. Nie widziałeś się z dziewczyną od lat, nie mieliście kontaktu, a z góry zakładasz, że na bank będziesz chciał "czegoś więcej". Jeżeli z ciebie aż taki desperat, to ona to bez problemu wyczuje, zapewniam. Nie czujesz do niej niczego "więcej", bo jej nie widziałeś, więc się pohamuj. Spotkaj się z nią jak ze starą znajomą, porozmawiaj po prostu, nadróbcie zaległości. Jak jej po jednym, dwóch, pięciu czy nawet dziesięciu spotkaniach wyjedziesz z jakimiś propozycjami albo, co gorsza, wyznasz jej uczucie, które nie istnieje, to tylko się ośmieszysz. Rozumiem, że faceci szybciej wpadają w euforię, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie, że szybciej się zadurzają, badania też to potwierdzają, ale jakieś zachowania społeczne i pewne hamulce też was obowiązują.

Odpowiedz na ten komentarz

ZawszeSmutna14 2017-01-09 00:36:30

Pogadaj z nią szczerze co czujesz. Po wspominaj stare czasy, jak to biegaliście po podwórku itd. Nie możesz czekać, bo w końcu kogoś znajdzie.
Mam nadzieję że pomogłam ;)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!