jestem jeszcze dziewicą, ostatnio gdy miałam...

dni płodne dzień przed owulacja chłopak włożył mi penisa ale nie kochaliśmy się bo poczuł opór mojej błony tzn mnie bolało i nie chciałam jeszcze stracić dziewictwa.. Czy mogę przez to zajść w ciąże? dodam że nie było żadnego wytrysku ani nic tylko włożyl pare razy i na tym sie skończyło.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

TeaGreen 2017-01-09 18:31:54

+8
Blackspirit
-9

Nie, nie jesteś już dziewicą.
Jakaś tam szansa jest, ale marna. Polecam myśleć przed, nie po.

Odpowiedz na ten komentarz

Allin TeaGreen 12 miesięcy temu

A ja uważam że jesteś dziewicą i tej wersji się trzymaj. Najważniejsze jest Twoje przekonanie, a czy coś ktoś "tam" wkładał czy nie, znaczenie ma znikome-symboliczne.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen Allin 12 miesięcy temu

Czili prostytutka też może być dziewicą?

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 2017-01-09 18:48:40

Teraz to jest z ciebie taka dziewica jak ze mnie matka Teresa.
Ile masz lat? Co robilas na przyrodzie/biologii/WDZ? Ciaza z powietrza sie nie bierze. Do zaplodnienia potrzebna jest komorka jajowa kobiety i plemnik mezczyzny, wtedy one sie ze soba lacza i powstaje zygota. Wstyd, zeby to tlumaczyc komukolwiek w XXI wieku, gdy sadzilam, ze dzieci sa juz dawno uswiadomione w tym temacie, chocby dlatego, ze mam internet i szeroki dostep do wszelkich informacji,jesli juz na lekcjach przyrody czy biologii sie nie uwazalo. Wspolczuje twoim rodzicom.

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2017-01-09 19:23:24

Zapładniają plemniki, a nie penis.

Odpowiedz na ten komentarz

feliceme 2017-01-10 21:24:12

Przede wszystkim- ANTYKONCEPCJA! Gdybyście się zabezpieczyli, teraz nie miałabyś wątpliwości, czy jesteś czy nie. Nie wiem ile masz lat, ale to co zrobiliście, jest śmieszne i żałosne. Gdy decydujesz się na współżycie bez antykoncepcji, świadomie zgadzasz się na możliwość ciąży. Nie wiem ile masz lat, ale dorośnij. I nie śpij na lekcjach jak koleżanka wspomniała.
Teoretycznie dziewictwo się traci przy przebiciu błony.
W przenośni można powiedzieć, że jesteś pół-dziewicą, bo penetracja zaszła, lecz błona nadal nie jest przebita.
Skoro odczuwasz duży ból przy stosunku, idź do ginekologa ze swoją mamą (po tym wpisie zakładam, że nie masz ukończone 18 lat). Być może Twoja błona dziewicza jest na tyle twarda, że nie obejdzie się bez drobnego zabiegu. Takie przypadki się zdarzają, nie twierdze, że od razu to Twój przypadek. Lub jesteś bardzo czuła na ból. Pierwszy raz niestety boli, lecz z miłością i czułością ze strony chłopaka, mniej.
Myślcie więcej przy następnym razie. Antykoncepcja nie boli. Myślenie też.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen feliceme 2017-01-10 21:27:23

Wiele kobiet w ogóle nie ma błony - to znaczy, że urodziły się nie-dziewicami?

Odpowiedz na ten komentarz

feliceme TeaGreen 2017-01-10 23:19:24

Naukowe spostrzeżenie na tę kwestię brzmi, że jak jest błona to jest i dziewica. Wizualnie nikt jej nie udowodni, że chłopak próbował, jeżeli sama się do tego nie przyzna. Dlatego można teoretycznie stwierdzić, że jest nadal dziewicą. Z innego punktu widzenia, próbowała, doszło do zbliżenia dlatego od "duchowej" (nie wiem jak to nazwać) strony można powiedzieć, że już nią nie jest. W PRZENOŚNI powiedzenie pół-dziewica myślę, że nie kłóci się z logiką. Jeżeli kobieta urodziła się bez błony? Dziewictwo traci się po pierwszym stosunku, to chyba logiczne. Nie można rozpatrzeć tego w zakresie naukowym, jakim przywołałam, pozostaje ta "duchowa" czy "mentalna" strona (dziś brakuje mi słów).
Jest to tylko moje spostrzeżenie. Każdy ma prawo do swojego zdania. Psychologiem ani seksuologiem nie jestem.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!