Siemanko :) Prawdopodobnie mam jutro wpaść do...

domu do koleżanki, tak na lajcie w sumie, ale po raz pierwszy. W moich oczach świetna kandydatka na kogoś więcej. Powinienem coś kolwiek kupić po drodze, żeby nie przyjść z pustymi rekami?

Tematy: Jak zdobyć
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

CoolGirlAM 2017-01-09 22:39:46

-7
Ladyhawke

Jeśli jesteś gentlemanem to Tak. Do kobiety się nie idzie z pustymi rękami. Poradzę Ci, żebyś się raczej nie stresowal, bo kobiety lubią raczej bardziej mężczyzn odważnych, którzy potrafią je bronić. Myślę ze jakąś czekolada/pralinki wystarczą. Jeśli ona zaprosiła Cię do domu (Nie opisałeś sytuacji szczegolowo), to jeśli chcesz by była dla cb kims więcej, zaproś ją do kina, powiedz jej, ze jest ładna czy coś.
Pozdro i powo

Odpowiedz na ten komentarz

feliceme 2017-01-10 20:45:41

+6
Solange1123
-7

Jak mają to być odwiedziny na lajcie, bez żadnych oznak dla niej, że "czujesz do niej mięte", kup np. chipsy, popcorn i zaproponuj obejrzenie filmu razem. Poszukaj jakąś fajną komedie i odpalcie ją u niej. To będzie wyglądało na zwykłe kumpelskie posiedzenie i miły gest z Twojej strony, że pomyślałeś o takim szczególe a dla dziewczyn to fajna sprawa :)
Jak chcesz pokazać jej od razu swoje uczucia, różyczka będzie fajna.
Lecz pośpiech nie jest wskazany, spędźcie ze sobą więcej czasu "na luzie", dopiero potem możesz przystąpić do takich gestów :)

Odpowiedz na ten komentarz

Ladyhawke 2017-01-09 23:16:42

Jeżeli Cię zaprosiła, to według mnie nie musisz nic kupować (no chyba, że to spotkanie z jej rodzicami - w co wątpię -, to fakt, wtedy nie wypada raczej przyjść z pustymi dłońmi).

Odpowiedz na ten komentarz

Dannios 2017-01-10 17:30:23

No tak jak pisałem, tak na spontanie, bez stresu ,,odwiedziny", no rodzice raczej będą w domu :P A lat to mamy po 19 xD

Odpowiedz na ten komentarz

Blackspirit 2017-01-10 13:48:14

Skoro ma być "kandydatką na kogoś więcej", to kupienie czegoś będzie miłym gestem. Co miałoby być tym prezentem w dużej mierze zależy od waszego wieku. Warto jednak pamiętać, że niektórych łapie za serce przyniesienie jakiegoś kwiatka dla mamy dziewczyny - jako prezent dla gospodyni, okazanie szacunku matce i tak dalej.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!