USZY ! Hej mam pytanie , czy te uszy bardzo...

odstawają ? doceniam szczerą odpowiedź , dzięki, pozdrawiam

Tematy: wygląd, uszy, twarz
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

maniurka 2017-01-10 18:05:47

-20
triter20

Patrzac na drugie zdjecie to widoczna czesc sylwetki bardziej przykuwa uwage niz uszy. Uszy sa jakie sa, jak ktos napisze, ze sa bardzo odstajace to co, urwiesz je sobie czy jak? Nie zmienisz ich juz, masz jakie masz.

Odpowiedz na ten komentarz

DarkPablos maniurka 2017-01-10 21:47:39

Tu właśnie nie chodzi o uszy, a sylwetkę. W przeciwnym razie nie dodałby tego drugiego zdjęcia, w dodatku z tak przejaskrawionymi programem graficznym szczegółami. Ciekawi mnie za to, czy autor pokazując się na pierwszym zdjęciu na tle kaloryfera nie miał w zamyśle czegoś nam sugerować...

Odpowiedz na ten komentarz

feliceme 2017-01-10 20:08:12

Inni mają o wiele razy gorszą sytuację od Ciebie. Jeżeli aż tak bardzo przejmujesz się opinią innych, to zrób sobie operacje plastyczną. Dla mnie to zwykłe uszy. Spróbuj to zaakceptować. W dzisiejszych czasach każdy sobie coś poprawia, nawet najmniejsze, bez znaczenia dla innych szczegóły. Przeszkadza Ci to w codziennym funkcjonowaniu? Myślę, że nie. Inni nawet pewnie tego nie zauważają, tylko Ty. Ja według mnie mam duży nos, ale dla innych jest normalny. Zaakceptowałam to. Akceptacja siebie to najlepszy i najtrudniejszy krok do szczęścia. Spróbuj. Jeżeli się nie uda, szukaj dobrej kliniki.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!