Cześć naZywam sie Ola jestem w 1 gimb podoba mi...

sie chłopak który jest w 3gimb. Mamy te same zainteresowania czyli siatkówka za 2 tygodnie beda sks (dodatkowe zajecia z siatkówki), zaczęłam z nim pisac gdy byla przerwa świąteczna pisalam z nim codziennie, wczesniej sie znaliśmy ale nie pisalismy ani wgl. Byl mily iwgl kochany, on chodzi na treningi z siatkówki i mówił mi ze kiedys z nim muszę zagrac iwgl. Nadszedl czas powrotu do szkoły przeszlam obok niego nie powiedział mi cześć Ale mnjr wiedział, potem na drugi dzien szukalam dziennika on stal z kolegami a ja przechodziłem to krzyczał do mnie: Hej Olunia!!
Czulam sie super xd dzis przechodziłem obok niego to znowu powiedziałam cześć nie odpowiedział, potem szlam z koleznka Weronika, powiedział do niej hej wera mimo ze.ja szlam obok niej mi nie powiedział.. Tu pytanie czy dalej warto sie starac o.niego czy odpuścić? Czy ja mam zwróci uwage jego? Nazywa sie (Patryk)

Tematy: pomóżcie mi
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

~Nat 2017-01-12 12:23:55

1. Jeśli jest to typowy umięśniony(?) chłopaczek, a ty nie jesteś 11/10, to robi sobie z Ciebie ,,beke". Prawdopodobnie śmieją się z Ciebie wszyscy jego koledzy. Przestań na niego zwracać uwagę i znajdź sobie kogoś o rok starszego, albo w Twoim wieku. Ja jestem w 3 gimnazjum i wiem, że w tym wieku związek z kimś o 2 lata młodszym jest nierealny

Odpowiedz na ten komentarz

Materac123 2017-01-13 12:56:06

Jest to normalny chłopak, poważny znam go troche, nie robi ze mnie beki wiem to

Odpowiedz na ten komentarz

vdvznieba 2017-01-16 00:25:32

heh jako 3 gim uważam że 1 to dzieciaki

Odpowiedz na ten komentarz

Materac123 vdvznieba 12 miesięcy temu

Niee bierze na poważnie, podrywal moja kol w tym samym wieku co ja,

Odpowiedz na ten komentarz

Arama 2017-01-16 08:43:09

Zignoruj jego "podrywy" zobaczysz jak zareaguje.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!