Ostatnio dzieje sie taki problem ... Otóż...

chodze do 6 kl ( jestem dziewczyną ) rok czasu przyjaźnie sie z taką dziewczyną z młodszej klasy ( z 5 ) i zakochałam się w niej. Zupełnie przez przypadek moja klasa się o tym dowiedziała ( ja nic nie mówiłam ) i dzieci z mojej klasy zaczęły mi dokuczać ! Cały czas śmieją się ze mnie a dziś jak poszłam do niej z ważną sprawą to oni za mną i tak cała klasa ! Próbowałam ich wygonić ale nie chcieli mnie słuchać... Podglądali i podsłuchiwali rozmowę a potem zaczeli mnie o wszystko wypytywać np co czułam podczas rozmowy z nią, czy miałam ochotę ją wtedy pocałować itp. Nawet ostatnio koleżanki poszły do niej i zaczęli z nią gadać i nagrywali ją dyktafonem. Co prawda ja nie słyszałam tego nagrania, ale sprawa została zamknięta. To prawdziwy cud ze ona nie ma do mnie po tym żalu ( przynajmniej mam taką nadzieje )... Nikomu o tym nie mowiłam wychowawcy nie powiem bo uwziął się na mnie i zignoruje to, rodzicom nie bo będzie ze to ja wszystkiemu jestem winna ale muszę cos z tym zrobić nie chce żeby mała musiała mieć przez nich problemy już ja bym wolała musieć przeżywać to co ona... Podejrzewam tez ze te wszystkie problemy to moja wina bo jestem nieuleczalnie chora, mam kłopoty z myśleniem, zachowaniem i rozmawianiem ( ZA )... Czy możliwe że tak będzie juz na zawsze ?

Tematy: moja klasa
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

Ladyhawke 2017-04-20 09:11:30

Nie będzie tak wiecznie.
Jak sama napisałaś jesteś w 6 klasie, więc jesteś młodziutką osobą. Dorastasz, więc hormony możliwe, że Ci zaczynają buzować, i dlatego myślałaś, że coś do tej koleżanki czujesz/czułaś. Za jakiś czas przejdzie Ci to wszystko i będziesz z tej sytuacji się śmiała.
A rówieśnicy? Nie przejmuj się Nimi. Za jakiś czas znajdą kolejną "sensację" i zajmą się nią, a Ciebie zostawią w spokoju. :)

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!