Miesiąc temu zerwałam z chłopakiem z którym...

rozchodziłam się już kilka razy i za każdym razem do siebie wracaliśmy. A działo się tak bo on mnie zbytnio nie szanował, ograniczał, uzależniał od swojej osoby, ale jak przepraszał i obiecywał zmianę to do niego wracałam.
Teraz jestem z innym chłopakiem, starszym ode mnie (za ponad miesiąc skończe 20 lat, mój ex jest moim rówieśnikiem tylko za kilka miesięcy dopiero skończy 20 lat), obecny chłopak ma 23 lata, traktuje mnie zupełnie inaczej, dużo lepiej niż mój ex, docenia jako kobiete, człowieka, spotykamy się, współżyjemy, ale chyba jeszcze nie mogę powiedzieć, że go kocham. Przed świętami odezwał się do mnie mój ex, na razie chce się spotkać, więc się z nim umówiłam na sobotę, ale on jeszcze nie wie, że kogoś mam, nigdy po naszym zerwaniu nie wiązałam się z innym, nawet jak mieliśmy kilku miesięczną przerwę w związku, oczywiście każde nasze zerwanie było uważane, że to ostateczne, a nie jako przerwę. Obawiam się, że chce się ze mną spotkać, żeby się do mnie zbliżyć, ponownie a ja mu ulegne, bo chyba nadal coś do niego czuję. Co mam zrobić? Jak się zachowywać na tym spotkaniu po tylu złych rzeczach, które mi zrobił? Powiedzieć mu, że już kogoś mam czy to przemilczeć?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

kinga1222 12 miesięcy temu

Jeśli cie nie szanuje to jesteś dla niego tylko zabawką nie powinnaś już z nim być. Jeśli teraz ci się układa powinnaś być szczęśliwa i cieszyć się z chwili. W tym momencie jeśli wrócisz do niego będziesz taka sama jak on, ponieważ potraktujesz obecnego partnera jak zabawkę a kiedy twój ex cie rzuci będziesz chciała wrócić do obecnego będzie to błędne koło. Uważam,że nie powinnaś się z nim spotkać a jeśli bardzo chcesz to powiedzieć ,że masz już kogoś na kim ci bardzo zależy i powiedzieć,że to co było wcześniej nie wróci.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen 2017-04-20 09:29:33

Skoro Cie nie szanuje, a Ty na jego skinienie zawsze wracasz, to masz dwa wyjscia - albo pokażesz, ze masz głowę nie tylko do ozdoby, powiesz mu wprost ze wszystko skonczone, bo jesteś z kimś, albo znowu będziesz udawala ze jest ok, BO ON SIE ZMIENI (ha-ha. Nie) i po raz kolejny zostaniesz tylko zabawką. Raz - ok. Każdy popełnia błędy. Skoro za drugim razem sie nie zmienil, to juz sie nie zmieni.

Odpowiedz na ten komentarz

gaabryskaaa TeaGreen 2017-04-20 11:35:07

Gdyby to była dopiero trzecia szansa to bym ją mu dała, ale to już byłabym któraś z kolei. Już z półtora roku się z nim znam i przez tyle czasu byliśmy ze sobą trochę, zrywaliśmy, wracaliśmy, zrywaliśmy i tak na okrągło. Do obecnego chłopaka chyba nic nie czuję jeszcze ale jest mi z nim dobrze, lubię się z nim spotykać, spędzać czas, ale nie czuję takiego przywiązania do niego tak jak do mojego ex chłopaka. Nie ukrywam że jestem z obecnym chłopakiem m.in dlatego bo będąc samej czuję się samotnie mimo tego że mam znajomych i brakuję mi bliskości, fizycznego kontaktu z mężczyzną i pod tym względem z obecnym jak i byłym było mi dobrze, z tym że z obecnym żyje mi się dobrze też na co dzień, a z byłym dogadywaliśmy się tylko w tej jednej kwestii, a tak na co dzień to ciężko nam było się nie kłócić, bo on zawsze znalazł jakąś przyczynę do kłótni, dopowiadał sobie różne rzeczy związane ze mną. Jak jeszcze nie znałam mojego obecnego chłopaka wszyscy mi mówili że mój chłopak (teraz już ex) źle mnie traktuje, że jak sobie mogę na to pozwolić ale ja jakoś zbytnio nie dostrzegałam tego, dopiero teraz gdy widzę, czuję jak mnie traktuje ten obecny chłopak to jest po prostu mega różnica pomiędzy zachowaniem wobec mnie obecnego, a byłego chłopaka. Ale mimo to jestem taka "rozbita" pomiędzy jednym a drugim, nie wiem czy uda mi się pokochać obecnego, poczuć coś do niego.

Odpowiedz na ten komentarz

TeaGreen gaabryskaaa 2017-04-20 11:37:19

Nadal nie rozumiem dlaczego masz zamiar się w z nim w ogóle spotkać. Źle Cię traktował, a Ty zachowujesz się jak niewolnica. Trochę rozumu by się przydało.

Odpowiedz na ten komentarz

gaabryskaaa TeaGreen 2017-04-20 12:02:25

Bo to on chce się ze mną spotkać żeby porozmawiać, ale o czym chce rozmawiać to już mi nie napisał a to tylko spotkanie więc mnie do niczego nie zobowiązuje. Ja sama nie czuję się tak że wszystko między nami jest już zakończone dlatego chce z nim dojść do jakiegoś konsensusu czy zerwiemy ze sobą w ogóle kontakt czy nie.

Odpowiedz na ten komentarz

Hinata385 12 miesięcy temu

Moim zdaniem, nie wiem dlaczego.... Ale według mnie nie warto wchodzić dwa razy do tej samej rzeki :/.

Odpowiedz na ten komentarz

Margolcia2 11 miesięcy temu

0

Twój problem to nie Twój eks, ale Twoje uczucia, masz mężczyznę, który Cię szanuje i Cię kocha ale pragniesz spotkania z osobą, która z Twoimi uczuciami się nie liczyła nigdy. Dziewczyny odradzają Tobie spotkanie z nim, ale prawda jest taka, że eks już namieszał Ci w głowie, starczy, że odezwał się, a Ty obecnego odrzucasz na korzyść eksa. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że trzymasz obecnego chłopaka w zanadrzu, od niego powinnaś zacząć rozmowę, bo krzywdzisz go skoro spotykasz się z nim tylko z wygody.. .
Moje zdanie jest jedno, nie przepracowałaś rozstania z eksem w swojej głowie, weszłaś w związek nowy i teraz jak eks się odezwał zaczęłaś mieć wątpliwości, nie musiał wiele robić skoro jesteś rozbita, bądź tylko szczera wobec obecnego chłopaka i powiedz mu, że zamierzasz spotkać się z eksem, bo z moich doświadczeń wygląda to na początek końca Twojego obecnego związku jeśli się z eksem zobaczysz..ale decyzja należy do Ciebie. Życzę mądrego wyboru. Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!