Co oznacza ciagle milczenie ?

Kiedys moglismy pisac codziennie. Teraz kontakt sie urwal. Przez klotnie. Czekac ? Zapytalam, czy juz mu sie znudzilo. Nie odpisal,ale odczytal. Co zrobic w takiej sytuacji ? Nie chce sie po raz kolejny narzucac. To on zawsze pisal pierwszy. Klotnia z mojej winy, przepraszalam i nic. Milczenie bardziej boli i ta obojetnosc z jego strony :(

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

maniurka 8 dni temu

+1
ItsMyLife33
0

A nie pomyślałaś, że chłop ma cię dosyć i nie chce jakiejś małolacie odpisywać? I nic innego nie robisz jak chamsko mu się narzucasz. Honoru człowieka nie masz. Ktoś nie odpisuje to znaczy, że albo nie chce, albo nie może, nie ma czasu. A skoro odczytał i nie odpisał to znaczy, że mu jako mu nic się nie stało, ale po prostu NIE CHCE z tobą pisać. Co w tym trudnego do zrozumienia? Czy każdy musi chcieć z tobą pisać 24/7? Nie widzisz tego, że swoją osobą, sposobem bycia strasznie męczysz innych ludzi? Nawet i tu męczysz swoimi pytaniami. Podobno dużo się uczysz, a więc kontynuuj naukę zamiast pisania pytań na dojrzewamy.pl i zawracania innym ludziom głowy.

Odpowiedz na ten komentarz

ItsMyLife33 8 dni temu

0

Po co sie tak narzucasz sam bym sie wk.. , bo wszystko wszystkim , ale nie zawsze czlowiek ma ochote pisac , a bywaja dni , ze kazdy chce byc sam.

Odpowiedz na ten komentarz

Werka8 ItsMyLife33 8 dni temu

0

Yhym, ale zawsze odpisywal i boje sie, ze cos sie stalo.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!