Co oznacza ciagle milczenie ?

Kiedys moglismy pisac codziennie. Teraz kontakt sie urwal. Przez klotnie. Czekac ? Zapytalam, czy juz mu sie znudzilo. Nie odpisal,ale odczytal. Co zrobic w takiej sytuacji ? Nie chce sie po raz kolejny narzucac. To on zawsze pisal pierwszy. Klotnia z mojej winy, przepraszalam i nic. Milczenie bardziej boli i ta obojetnosc z jego strony :(

Tematy: chłopak
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

maniurka 2017-04-20 18:39:52

+3
ItsMyLife33
-2
love05

A nie pomyślałaś, że chłop ma cię dosyć i nie chce jakiejś małolacie odpisywać? I nic innego nie robisz jak chamsko mu się narzucasz. Honoru człowieka nie masz. Ktoś nie odpisuje to znaczy, że albo nie chce, albo nie może, nie ma czasu. A skoro odczytał i nie odpisał to znaczy, że mu jako mu nic się nie stało, ale po prostu NIE CHCE z tobą pisać. Co w tym trudnego do zrozumienia? Czy każdy musi chcieć z tobą pisać 24/7? Nie widzisz tego, że swoją osobą, sposobem bycia strasznie męczysz innych ludzi? Nawet i tu męczysz swoimi pytaniami. Podobno dużo się uczysz, a więc kontynuuj naukę zamiast pisania pytań na dojrzewamy.pl i zawracania innym ludziom głowy.

Odpowiedz na ten komentarz

Margolcia2 12 miesięcy temu

Zależy o co się pokłóciliście, skoro on tylko się odzywał to nie ma co się dziwić, że spasował, jedna wiadomość przepraszająca jeżeli to Ty nawaliłaś wystarczy, nie ma sensu pisać co rusz do danej osoby, bo to tylko wkurza, musiałabyś napisać o co tak naprawdę się kłóciliście, czy były to sprawy na tle uczuciowym, czy tyczyły się zupełnie innych kwestii.. Jedynie co możesz teraz zrobić to dać mu trochę odetchnąć, jak będzie gotów to sam się odezwie.. .

Odpowiedz na ten komentarz

ItsMyLife33 2017-04-20 18:07:31

Po co sie tak narzucasz sam bym sie wk.. , bo wszystko wszystkim , ale nie zawsze czlowiek ma ochote pisac , a bywaja dni , ze kazdy chce byc sam.

Odpowiedz na ten komentarz

Werka8 ItsMyLife33 2017-04-20 18:32:47

Yhym, ale zawsze odpisywal i boje sie, ze cos sie stalo.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!