Moja przyjaciółka... znaczy myślę że nadal...

przyjaciółka. Pokłuciłyśmy się w grudniu i od tamtego mometu nie gadalysmy. Ostatnio wszystko spbie wytlumaczylysmy i próbujemy jeszcze raz. Lecz teraz przyczepila sie do niej moja dawna dobra koleżanka. Ja prawie z nią nie gadam. Ciągle moja stara kol z nią gada i ,,odciąga" odemnie jak tylko sie zblize lub coś powiem. Jestem bardzo zazdrosna. Nie wiem co zrobić. Czy odpuścić czy walczyc dalej. Potrzebuje sie komuś wygadać i prosić o radę. Może trochę chisteryzuje, ale chce poznac waszą opinnie.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

ItsMyLife33 9 miesięcy temu

Zrozum , ze ona cie tylko lubi i nie jest z toba w zwiazku czy cos , wiec opanuj sie dziewczyno , bo znowu sie poklucicie tylko z twojej winy , bo ty chcesz byc w centrum uwagi... zrozum , ze swiat nie kreci sie w okol ciebie i nie jestes pepkiem swiata.
Daj jej spokojnie decydowac z kim chce w danej chwili pogadac czy siedziec w lawce skoro jestes dziewczyna to powinnas wiedziec , ze kobiety sa pamietliwe i mozesz stracic na nowo przyjaciolke , ale z tego co widze do 'kobiety' z twoim tokiem myslenia i nachalnoscia to daleko w rozwoju.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!