Co zrobić aby chłopak był zazdrosny

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

ItsMyLife33 12 miesięcy temu

Tylko po co ci to? Jesli go masz to tym go na pewno stracisz przez glupote.

Odpowiedz na ten komentarz

liliann 12 miesięcy temu

na pewno chcesz aby był zazdrosny?
jeśli jesteś w nim zakochana to tylko go tym zrazisz do siebie. Najlepiej nie robić tego.
są inne, lepsze sposoby na to by cię zauważył, dostrzegł.
ale jak bardzo chcesz, to możesz się ugadać z jakimś twoim przyjacielem żeby poudawał twojego chłopaka. I jak ten twój kolega zobaczy że jesteś w związku może poczuje się troche zagrożony, zazdrosny

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 12 miesięcy temu

A niby po co masz powód?możesz zrobić głupotę i go stracisz po co Ci to, jeśli go kochasz i on Cie kocha, szanuje, to po co? No chyba, ze jest inaczej jest źle i chcesz pokazaż, że może coś stracić. To masz też wskazówki na youtube, możesz zdjęcie z przyjacielem wrzucić a on np. komentarz pod zdjęciem np. ślicznie wyglądasz :* flirtować z innymi, albo przy nim pisać sms z uśmieszkiem i zapyta się kto to odpowiadasz, że kolega, zacznij się bardziej stroić, inny makijaż, wiele tego jest, w internecie na youtube są wskazówki albo tak na necie poszukaj. Ale jak Cie on kocha, szanuje ufa nie rób tego, bo go możesz stracić.

Odpowiedz na ten komentarz

Hinata385 12 miesięcy temu

Jak on będzie patrzył xDDD, a ty będziesz siedziała obok jakiegoś gościa...To usiądź mu na kolana :D. Nie no żartuję, nie rób tego tylko go stracisz i będziesz miała wyrzuty sumienia :P.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!