Cześć. 5 kwietnia według kalendarza dni...

płodnych miałam te "największe" dni płodne. Zapominając o tym spałam a chłopakiem... na szczęście nie było wytrysku tylko ten płyn preejakulacyjny czy coś takiego... Wczoraj według kalendarz dni płodnych powinnam dostać okres... niestety okresu brak.. kilka dni wcześniej miałam objawy okresu, ból kręgosłupa, nadbrzusza... Błagam pomóżcie, strasznie się boję... czy bez wytrysku można zajść w ciążę czy to po prostu zwykłe spóźnienie się okresu?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

maniurka 2017-04-21 10:35:44

Objawem okresu jest bol w NADbrzuszu, a nie PODbrzuszu? Pierwszy raz cos takiego czytam. Masz regularny okres, ze opierasz sie na kalendarzyku i obliczanym przez niego dniach plodnych/nieplidnych, okresu? Jak nie miesiaczkujesz regularnie to ten kalendarzyk na nic ci sie nie zdal, a jak miesiaczkujesz regularnie to kalendarzyk i tak nie jest metoda antykoncepcji, nie wiem jak mozna pojsc z chlopakiem do lozka bez gumki, przeciez to podstawa, gdy sie nie chce miec dzieci. O twoich rzekomych dniach plodnych zapomnialas, o zabezpieczeniu tez zapomnialas? W ktorym miejscu masz mozg i do czego ci sluzy?
Jesli dobrze ci ten kalendarzyk oblicza to jeden dzien spoznienia miesiaczki to jeszcze zadne spoznienie, wiec nie masz co przezywac. Preejakulat zawiera znikoma ilosc plemnikow, ale jednak cos tam jest, pytanie gdzie ten preejakulat wyladowal, w tobie czy poza toba?
Skoro uprawiasz seks to teoretycznie powinnas byc dojrzala osoba fizycznie i psychicznie, a nie jestes skoro o zabezpieczeniu zapomnialas, piszesz o 'plynie preejakulacyjnym czy cos takiego', co ty robilas na przyrodzie, biologii?

Odpowiedz na ten komentarz

~Anette 2017-04-21 10:52:32

-3
Poissonkiss

Ja pierdziu, czy naprawdę to jest taki wysiłek, przejść się 500 metrów do kiosku albo drogerii po paczkę prezerwatyw? -.- Na seks macie siłę, ale na spacerek po najprostsze zabezpieczenie już nie?
Kalendarzyk to jest naturalna metoda PLANOWANIA rodziny, a nie zapobiegania ciąży. Bez innych zabezpieczeń twój organizm może sobie wywołać owulację nawet i na zawołanie, skoro masz stałego partnera i z nim współżyjesz.
A okres nie pojawia się co do dnia/godziny/sekundy, skoro się nie stosuje żadnych leków hormonalnych ani hormonalnych metod antykoncepcyjnych. Różnica może wynosić na spokojnie kilka dni. To już tylko dodatkowy powód, by uświadomić sobie, jak idiotyczne jest stosowanie kalendarzyka w momencie, kiedy się NIE CHCE zajść w ciążę.
Wykaż się następnym razem tą swoją wielką dojrzałością seksualną, skoro już seks uprawiasz, i kup te nieszczęsne gumki, to nie będziesz pierdzielić tu jak potłuczona i niedouczona.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!