Cześć mam 13 lat razem z mojim chłopakiem...

chcielibyśmy zacząć uprawiać sex. Tylko ani w on ani ja nie wiemy czy to zrobić. Dlatego właśnie się pytam was chodzę do 1 gimnazjum i dziewczny sie chwalą że już to robiły proszę o szybką odpowiedź

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

ItsMyLife33 9 miesięcy temu

+4
Werka8
Hinata385
0

Jak dla mnie wymyslaja , ze juz to robily jak juz to same ze swoimi palcami mogly stracic dziewictwo , badz podczas kapieli o ile mialy cieka blone.

A tobie polecam sie wstrzymac , bo to , ze stracisz dziewictwo w tym wieku nic ci nie da i nie bedziesz czuc sie inaczej czy tez wyjatkowo.

Ahh i polecam nauczyc sie pisac "Moim" tak na przyszlosc , a nie "Mojim"...

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 9 miesięcy temu

+4
Hinata385
-1

W wieku 13 lat to nielegalne to raz, a dwa dziewczynki wymyslaja glupoty, a ty im wierzysz.

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 9 miesięcy temu

+3
Hinata385
0

Nie wierz dziewczynom, że to robiły. one przechwalają się tak żeby być cool. Dziewczyno masz 13 lat jesteś młoda i taka prawda nie wiesz co to jeszcze miłość i seks jesteś jeszcze dzieckiem, a po za tym seks dozwolony jest dopiero od 15 roku życia poniżej jest karalne. W ogóle wiesz jakie konsekwencje mogą być, np. ciąża. Daj się spokój na seks trzeba dojrzeć psychicznie i fizycznie i możesz tego żałować, nawet jesteś za młoda i nielegalne w tym wieku. Poczekaj aż dojrzejesz do tego. Jestem dużo starsza od Ciebie i wiem jak to jest, by iść z kimś do łóżka trzeba dojrzeć, być odpowiedzialnym, my dziewczyny inaczej to przechodzimy ten "pierwszy raz" i trzeba wiedzieć z kim chcemy ten pierwszy raz przeżyć. Jesteś za młoda masz 13 lat daj się spokój, zajmij się z szkołą, a nie takimi rzeczami. Ja swój pierwszy raz miałam w wieku 19 lat,a Ty 13 lat i takie rzeczy, nie słuchaj swych koleżanek bo tak mówią żeby pokazać jakie to niby są fajne. I nie wiem ile ma ten Twój niby chłopak, bo taka prawda jesteś młoda i nie wiesz co to miłość, jeśli ma 15+ lat i by z Tobą uprawiał seks zostanie za to ukarany,np. więzienie to jest tak zwane pedofilia (seks z nieletnią), bo seks jest dozwolony dopiero od 15 roku życia. Daj się spokój, zajmij się szkołą.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka daris95 9 miesięcy temu

+3
Hinata385
0

Juz chyba caly portal pamieta w jakim wieku stracilas dziewictwo, bo na kazdym kroku w tego typu pytaniach to podkreslasz, ja mualam mniej niz ty, to tez mam o tym trabic i sie tym chwalic? Tak jakby bylo czym sie chwalic lub czego sie wstydzic. Strata dziewictwa to naturalna rzecz w zyciu kazdej dziewczyny.

Odpowiedz na ten komentarz

Hinata385 9 miesięcy temu

+3
Werka8
0

Jeśli mam być prawdomówny, po przeczytaniu tego naprawdę się uśmiałem, także dziękuję Ci. Tak dla twojej wiadomości, obcować można od 15 roku życia :), tak więc poczekaj sobie jeszcze 2 latka :D. Ja już mogę huahuahuahuahuahua xD

Odpowiedz na ten komentarz

patrysia1234 9 miesięcy temu

+3
Hinata385
0

Nie dość że nielegalne to te twoje koleżanki mają serio bujną wyobraźnię a Tobie się dziwię że im wierzysz bądź mądrzejsza od nich i poczekaj aż będziesz na to gotowa i pewna ze chcesz to zrobić

Odpowiedz na ten komentarz

Rollins 9 miesięcy temu

+3
Hinata385
0

W tym wieku jest to nielegalne.Będziecie mieć problemy.Lepiej z tym zaczekać. A poza tym skąd masz pewność że te dziewczyny mówią prawdę ?

Odpowiedz na ten komentarz

amelinda Rollins 9 miesięcy temu

+4
Hinata385
0

Pokazywały mi zdj

Odpowiedz na ten komentarz

Ankamałolatka 9 miesięcy temu

+3
Hinata385
-1

jesli nie wiesz to tego nie rób . Poczekaj . :P

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!