Hej. 2 lata temu poznałem dziewczynę. Od razu...

się w niej zakochałem (ona we mnie też). Jestem nieśmiały więc jej tego nie mówiłem. Potem zaczęliśmy do siebie pisać. Długo pisaliśmy (ok.1,5 roku), w końcu powiedziałem jej co do niej czuję. Ona mnie też. Zaproponowałem żebyśmy się spotkali i poszli na jakiś film do kina. Zgodziła się ale potem nie chciała ze mną pisać (dalej nie wiem czemu). Po kilku miesiącach składałem jej różne życzenia itp. Prawdopodobnie niedługo się spotkamy. Jak myślicie czy to dalej ma sens? Co mam zrobić?

Tematy: miłość
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

KapitanEspadre 11 miesięcy temu

-3
bea1516

Powinieneś dać czas czasowi. Jeśli jesteś wierzący, możesz zawierzyć tą sprawę Bogu jakkolwiek go pojmujesz. Musisz zaczekać do spotkania. Możliwe że jak się spotkacie to ona sama opowie Ci dlaczego tak długo nie pisała. Zaczekaj, możliwe że warto.

Pozdrawiam.
Pokój i Dobro Bracie!
Kapitan Klanu Espadre.

Odpowiedz na ten komentarz

bea1516 11 miesięcy temu

Nie ma sensu. Szukać innej dziewczyny. Popracować nad przełamaniem swojej nieśmiałosći. Dziewczyny takich nie lubią (w większości). Pewnie jak Cię w realu poznała to się rozczarowała i uznała, ze nie ma co tej znajomości kontynuować.
BTW - ile masz latek?

Odpowiedz na ten komentarz

bartolomeo99 11 miesięcy temu

Nie popadaj w paranoję, jeśli się spotkacie to wszystko zapewne się wyjaśni. Jeśli naprawdę ci na niej zależy to spróbuj ten jeszcze jeden raz. Co najwyżej już będziesz miał pewność że to nie jest jednak to.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!