O co jej chodzi... moja koleżanka powiedziała...

mi że niechce mnie bo mam problem z jedną rzeczą. Zapytałem czy jak sobie z nim poradzę to czy mam u niej jakieś szanse odpowiedziała że nie bo nie wierzy w to. I o co jej chodzi ?
Jak wy myślicie jak sobie poradzę z tym to to coś zmieni???

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

bea1516 9 miesięcy temu

Szczęśliwy jesteś, ze masz problem tylko z jedną rzeczą. Piszesz zreszta tak, aby nic nie napisac. Ogarnij sie trochę. A poza tym Twoja koleżanka to umie Cię zmotywować. Od razu wali, ze sobie nie poradzisz. Może warto zmienić koleżankę na taką, która wierzy? A w ogóle to o co chodzi? Może faktycznie nie dasz rady?

Odpowiedz na ten komentarz

ChłopakOdPogody bea1516 9 miesięcy temu

Bo już parę razy ja zawiodłem. Ale nie wiedziałem wcześniej że to ma aż tak wielkie znaczenie dla niej...

Odpowiedz na ten komentarz

bartolomeo99 9 miesięcy temu

Tak długo jak nie wiem co to dokładnie to nic wnikliwego nie wymyślę. Z tego co przeczytałem to wychodzi że nie skreśliła absolutnie bo jest różnica pomiędzy "nie dasz rady, to nic nie zmieni" a "nie wierzę żebyś dał radę" jak dla mnie to jest takie podpuszczanie do zmienienia tej tajemniczej rzeczy w Tb. Jeśli jest to coś ważnego dla CB to nie zmieniaj się bo najgorsze co możesz zrobić to zmienić samego siebie pod naciskiem. Jeśli zaś to jakaś pierdoła to podejmij się. Jednak nie nastawiałbym się na cokolwiek bo ona brzmi jakby próbowała dać ci coś czego nie możesz zrobić (ne wiem co) byleby zająć ci czas i nie musieć osobiście cię ranić.

Odpowiedz na ten komentarz

ChłopakOdPogody bartolomeo99 9 miesięcy temu

Gdy spotykaliśmy się to przytulała się do mnie gadaliśmy itp. A po jakimś czasie zaczęła mnie tak jakby olewać. Pisaliśmy że sobą, sama inicjowała spotkania a później zauważyłem że nie bardzo chce pisać bo nie odpisywała na smsy. I wkoncu napisała mi to co pisałem wcześniej.

Odpowiedz na ten komentarz

KapitanEspadre 9 miesięcy temu

Jeśli poradzisz sobie z tym to pokażesz jej że się myliła.

Pozdrawiam.
Pokój i Dobro Bracie!
Kapitan Klanu Espadre

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!