Podczas egzaminu ustnego u egzamitora zadzwonił...

telefon.co w takiej sytuacji;ezgzamin zostanie powtórzony? Zdenerwowałam się bo nie dość że miałam trudny temat to jeszcze ten telefon.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

TeaGreen 11 miesięcy temu

U mnie w grupie u każdego zadzwonił telefon tego samego egzaminatora, każdy miał słabe tematy i jeszcze gorsze pytania [od tej osoby właśnie], a jednak nie warto się pierdzielić ze zgłaszaniem [bo to musisz zrobić, jeśli normalnie otrzymałaś wynik i po czasie się zastanawiasz czy będziesz mogła zdawać jeszcze raz], bo raz - ciężko udowodnić, dwa - najpewniej trafisz jeszcze gorzej, trzy - i tak się ustne nie liczą nigdzie prócz filologii [a skoro tak trudny temat i tak się zdenerwowałaś, to najpewniej się nie wybierasz]. Jeśli egzamin został przerwany, to musisz podpytać w sekretariacie - zapewne czeka Cię drugi termin, w czerwcu.

Odpowiedz na ten komentarz

maniurka 11 miesięcy temu

Gdyby zadzwonil twoj telefon to na pewno bylby powtorzony, a ze egzaminatora to nie bedzie, jesli normalnie oglosili wyniki. Gdyby mial byc powtorzony to by ci to powiedzieli, a skoro normalnie oglosili wynik to nie bedzie powtorzony. Jak zdalas to nie ma co sie zoladkowac o ten telefon. Ustna matura nigdzie sie nie liczy, wystarczy ja zdac na 30%, nie potrzeba wiecej.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!