Mam 19 lat właśnie nie dawno skończyłem...

szkołę średnią i jestem świeżo po maturach. Przez 4 lata podkochiwałem się w pewnej dziewczynie która chodziła do równoległej klasy tylko że na inny kierunek. Nigdy nie miałem odwagi do niej podejść, dlatego pewnie ona mnie tylko kojarzy z widzenia. Zabraklo rzecz jasna odwagi, ale i też bałem się że zostanę zignorowany, wyśmiany. Nigdy nie miałem dziewczyny bo nie należe do tych najprzystojniejszych kilka razy gdy podchodziłem przez te kilka lat jakiejkolwiek dziewczyny to ona/ one mnie zbywały. Ale również obserwując tą dziewczynę przez te 4 lata zauważyłem że wgl nie miała chłopaka. I cały czas jest sama. Może jest za bardzo wymagająca ? Jeszcze w ostatnim czasie miałem takie sny w których przez przypadek poznajamy się rozmawiamy jest fajnie i ona zawsze mówi do swojej najlepszej przyjaciółce że zawsze marzyła o taki facecie, i tak było na każdym z tych trzech snów. Nie wiem może to głupie i nie ma nic wspólnego z moją sytuacją. Dlatego nie wiem co mam już zrobić czy zaczepić ją na fb albo napisać ? Gdybym to zrobił no nawet jakie jej napiszę powód tego że napisalem ? moja pewność siebie jest bardzo niska. Może ktoś mi da jakąs radę albo pomoże, doradzi, podbuduje mnie co mam zrobić dalej ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

~Anette 10 miesięcy temu

+5
lampart05...
0

Jak nie chcesz bezpośrednio, to zrób jakiś pożytek z tego fejsa, ostatecznie jest też czasem od zawierania nowych znajomości. A powód masz bardzo prosty: widywałeś ją na szkolnym korytarzu, a że teraz już nie wrócicie w ten szkolne mury i się nie będziecie widywać, to co by powiedziała na kawę któregoś przed- lu popołudnia, skoro cieszycie się najdłuższymi w życiu wakacjami. I tyle. Żadna wielka filozofia, a niczym nie ryzykujesz, skoro tylko wysyłasz jej wiadomość.

Odpowiedz na ten komentarz

AnimaTenebrae 10 miesięcy temu

Napisz do niej. Jako powód możesz podać, że pamiętasz ją ze szkoły i chciałeś zapytać jakie ma plany na życie, na siebie. Jeśli zapyta po co chcesz to wiedzieć, możesz odpowiedzieć, że po prostu jesteś ciekawy jak inni ludzie organizują sobie czas.
Nie będzie w tym nic złego, bo niektóre zawody są naprawdę ciekawym obiektem obserwacji.

Ja bym na Twoim miejscu do niej zagadała. A nóż faktycznie okaże się bardzo sympatyczna i przyzna, że też chciała zagadać a nie miała odwagi?

Odpowiedz na ten komentarz

bartolomeo99 10 miesięcy temu

Warto mieć troszkę optymizmu w życiu. Jeśli nie będziesz ryzykować to nic nie zyskasz. Lepiej zaryzkować i rozjaśnić jak wygląda cała sytuacja niźli żyć w niepewności. Pisz do niej a jeśli cię odrzuci to - może teraz zabrzmię trochę sebixowo - jej strata uwierz że nie warto żyć z dnia wypełnionego niepewnością do następnego takiego samego.

Odpowiedz na ten komentarz

lampart051015 10 miesięcy temu

No wlaśnie nie wiem, moja pewność siebie przez ciągłe nie powodzenia wynosi zero, a to wszystko jest spowodowane przez wygląd. W tym przypadku raczej na 100 % będzie tak samo i nie wiem już co robić :/

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!