Zaloguj się✗ Zamknij
Mam do was nietypowe pytanie, czy można...
szczęśliwie żyć i funkcjonować bez chłopaka ?
Czy u was w szkole albo wśród znajomych...
Wyniki:
KOMENTARZE (3) / ODPOWIEDZI (11)
chwilę temu
maniurka 2017-06-22 20:29:51
Mozna, przeciez nikt cie nie przymusza do posiadania chlopaka to po pierwsze, a po drugie to czy go masz czy nie masz nie swiadczy o twoim szczesciu lub nieszczesciu. Jesli masz przyjaciol, umiesz zorganizowac sobie fajnie swoj wolny czas to i bez chlopaka bedziesz szczesliwa. Teoretycznie o naazym wlasnym szczesciu nie powinny decydowac inne osoby, nie powinno byc one uzaleznione od tego czy ma sie chlopaka czy tez nie, ale w praktyce wyglada to nieco inaczej, bo nie oszukujmy sie, ale kazdy z nas potrzebuje miec przy sobie bardzo bliska osobe, ktorej moze powiedziec o wszystkim, poradzic sie, przytulic w gorszych chwilach, pocalowac czy po prostu nawiazac jakis "glebszy" kontakt fizyczny. W takiej roli najlepiej wypada wlasnie chlopak/dziewczyna. Ale jak sie nie ma tego chlopaka to trudno, i bez niego mozna zyc. Chociaz ja nie wyobrazam sobie, zebym miala zostac sama, bo akurat w ostatnim czasie to chlopak nadaje mojemu zyciu jakis barw. Znajomych nie mam zlych, nie moge narzekac, ale przez to, ze oni maja swoje obowiazki, swoje prace, a ja swoje to nie widujemy sie zbyt ciezko, a z chlopakiem jest tak, ze widujemy sie w kazdy wieczor i kazdy ranek.
Mialam zaznaczyc "TAK", wcisnelo mi sie "NIE". :/
NeMiohJopr 2017-06-23 23:55:45
Można, jednakże wszystko do czasu, w pewnym momencie życia zaczyna nam brakować osoby obok, kogoś, z kim łączą nas głębsze relacje
Odpowiedz na ten komentarz