Zaloguj się✗ Zamknij
Dlaczego nie chce mi się odtworzyć zdjęcie z...
płytki CD od fotografa? Do jutra mam termin rejestracji na jednej z uczelni i jedyna rzecz, której jeszcze nie miałam to odpowiedniego zdjęcia, dzisiaj zrobiłam i poprosiłam o wersję papierową i elektroniczną w odpowiednim rozmiarze, myślałam że papierową wersję też dostanę w takim samym rozmiarze jak chciałam elektroniczną, a dostałam taką malutką jak do dowodu, ale to nie ważne. Chciałam wgrać to zdjęcie z płytki do IRK, ale nie mogłam, bo jak wkładam płytkę nic mi się samo nie wyświetla, ale laptop szumi tak jakby przetwarzał dane z tej płytki, weszłam w "komputer" i "stacje dysków DVD RW (E:)" i wyświetlił mi się komunikat, z którego wynikło, że płytka jest pusta i nie wiem czy ona faktycznie jest pusta czy ja nie mam jakiegoś specjalnego programu do tego? To małe, papierowe zdjęcie zeskanowałam sobie i powiększyłam w paincie i takie wstawiłam do systemu, ale oni ode mnie wymagają jeszcze, żebym je wywołała w takim samym rozmiarze i boję się, że jak wywołam to jakość będzie kiepska no bo nie powiększane w profesjonalnym programie a zwykłym paincie.
ODPOWIEDZI (2)
chwilę temu
ItsMyLife33 2017-07-07 22:37:19
Moze po prostu pobierz program typu Camtasia studio lub inny i powinno odpalic.Jak to nie pomoze to ciezko mi stwierdzic w jakim formacie zostal nagrany plik. Przewaznie jest to .img , .jpg , .gif oraz tym podobne.
Odpowiedz na ten komentarz