Jak powiedzieć rodzicom o związku z 7 lat...

starszym mężczyzną? Ja mam 16 lat, on 23, poznaliśmy się przez internet, mieszka daleko, ale przyjeżdża do mnie raz na miesiąc. Jest wyrozumiały i nie naciska na mnie m.in. w takich sprawach jak seks. Jak mam powiedzieć o tym rodzicom? Wiem, że kiedyś to musi nastąpić, bo myślimy o sobie na poważnie. Pomóżcie, proszę :(

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

czajkax 9 dni temu

Skoro widujecie się raz na miesiąc, trochę kiepsko. Nie wierze w związki na odległość, zwłaszcza przy takiej częstotliwości spotkań, no ale pytanie nie było o tym, wiec uważam tak właśnie jak bea. Na spokojnie, powiedz, że masz chłopaka, jest od Ciebie trochę starszy, ale niech od razu go nie oceniają, tylko niech najpierw go poznają i wteyd wyrażają opinie. Znasz ich lepiej, powinnaś mniej więcej wiedzieć jak ich podejść, jakie mają co do tego zdanie itd.

Odpowiedz na ten komentarz

bea1516 10 dni temu

przedstaw go rodzicom. Nie musisz od razu walić z grubej rury, ze jest od Ciebie starszy o 7 lat, chyba, ze rodzice o to zapytają.
A jak zaczna cos marudzić, ze jest o tyle starszy, to powiedz, ze własnie dlatego chciałabyś, aby go poznali i pozwolili Ci się z nim spotykać.
Uwierz mi - jak go poznają i wyczują, ze Twój chłopak jest nieodpowiedni dla Ciebie to na pewno będa Ci go wybijali z głowy.

Odpowiedz na ten komentarz

bea1516 bea1516 10 dni temu

Tak naprawdę związek na odległość to żaden związek, zwłaszcza jak się widujecie raz na miesiąc. Uczucie wymaga pielęgnacji i codziennego kontaktu, a nie tak z doskoku raz na jakiś czas.

Odpowiedz na ten komentarz

weronika4445 7 dni temu

Dziewczyno powinnaś mniec chłopaka o 1,2,3 lata starszego a nie o 7 lat nie radzę ci mówić rodzicom bo oni się wściekną

Odpowiedz na ten komentarz

pati17053 10 dni temu

zapros go do was na grilla i zeby byli rodzice przy tym :D

Odpowiedz na ten komentarz

minniemootcher 10 dni temu

"Mamo, tato mam chłopaka o 7 lat starszego ode mnie".
Nie musisz dziękować, zawsze do usług. :)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!