Mam 15 lat i mam stulejke nwm co mam z tym...

zrobić nje jestem w stanie iść z tym do rodziców ze wstydu do lekarza też sam nie pójdę. A poza tym z tego co wiem jest to bardzo drogie a na kasę chorych to czeka się bardzo długo.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

~Anette 7 miesięcy temu

+5
bea1516
-2

To się męcz, skoro masz takie podejście bezsensowne.
Stulejka może stanowić przeszkodę w odpływie moczu, być przyczyną nawracających zakażeń układu moczowego, stanów zapalnych żołędzi i napletka, a u dorosłych mężczyzn może utrudniać lub wręcz uniemożliwiać odbycie prawidłowego stosunku seksualnego. Nieleczona stwarza ryzyko powstania stanów przedrakowych prącia.
A oczekiwanie na zabieg waha się od 30 do 70 dni, jeszcze zależy od województwa, od danego ośrodka. Faktycznie, wieczność - 1,5 miesiąca do dwóch od momentu stwierdzenia przez urologa albo androloga, że należy zabieg wykonać... -.- Siedzenie na tyłku i nicnierobienie na pewno ten czas skróci, tak....

Odpowiedz na ten komentarz

bea1516 7 miesięcy temu

Atrafas8,
Uważam, że ·~Anette wyczerpująco udzieliła Ci odpowiedzi na Twój dziecinnie nieodpowiedzialny tekst. Konsekwencje zaniechania przez Ciebie działań w kierunku poprawy swojego stanu zdrowia jak dla faceta moga być tragiczne..

Odpowiedz na ten komentarz

misiek2005 7 miesięcy temu

ta operacja jest za darmo jak coś

Odpowiedz na ten komentarz

~Peter 7 miesięcy temu

Dobrze Ci dziewczyny powiedziały! Od siedzenia niewiele się zrobi (prócz ewentualnego pogorszenia sytuacji).
Idź pogadaj z Ojcem facetem z facetem zawsze się dogada. A poza tym.. Któremuś z rodziców i tak będziesz musiał powiedzieć, bo do lekarzy specjalistów trzeba iść z dorosłym (a wątpie byś chciał poprosić kumpla by z Tobą poszedł)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!