Hej, mam pytanie. Mam 16 lat a mój chłopak 22....

Otóż, chcielibyśmy uorawiać petting, zwykłe macanie, on chce mi zrobić minetke ja mu loda. Żeby po prostu zrobić sobie przyjemność. Nic po za tym nie mamy zamiaru jeszcze uprawiać sexu. Ja jako 16 latka moge zrobic chlopakowi loda? Nie jest to za wszesnie i czy nie bede w ciazy? Lrosze o powazne odpowiedzi. Jestem nie zorientowana w takich sprawach..

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

daris95 6 miesięcy temu

+6
drinos
-4

Dajcie sobie czas, a widać że niedojrzała jesteś. W ogóle już za duża różnica jest między Wami, Ty 16 a on 22 co innego jakbyś Ty miała 20 a on 26. Na pierwszy raz przyjdzie pora i musisz wiedzieć czy właśnie z tą osobą chcesz dziewictwo stracić, bo my kobiety inaczej przechodzimy. Według prawa już możesz współżyć od 15 roku życia. Ale żeby robić tylko petting bez seksu jak dla mnie bez sensu. JA uważam dajcie się spokój. A nie wiem czy w ogóle jesteś dojrzała, po robieniu loda nie zajdziesz w ciąże, bo nie ma jak. W szkole już w podstawówce uczą jak dzieci się robi.

Odpowiedz na ten komentarz

Maluszekx3 6 miesięcy temu

Wiesz dziewczyno od czego zachodzi się w ciążę? Przez loda nie zajdziesz w ciążę... I myślę, że jeśli masz do siebie szacunek poczekasz z tym :) Potem będziesz płakała, że wykorzystał zostawił...

Odpowiedz na ten komentarz

~wredny 6 miesięcy temu

Ciąża z loda... litości... pomyśl trochę. Bo chyba nie rozumiesz różnicy między układem pokarmowym a moczowo-płciowym.

Odpowiedz na ten komentarz

~Ferdek 6 miesięcy temu

Mysle ze masz jeszcze czas na milosc oralną mam takue troche wrazenie ze on chce Ciebie wykorzystac.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!