Quantcast
Hej. Mój chłopak ma urodziny niedługo i... - Pozostałe - Prezenty - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków

Hej. Mój chłopak ma urodziny niedługo i...

chciałabym zrobić mu jakiś oryginalny prezent. Myslałam nad jakimś pudełkiem coś w stylu "Rzeczy które pomogą Ci przetrwać ten rok" i wrzucić tam jakiś breloczek do kluczy, długopis, słodycze i nie wiem co jeszcze... Macie jakieś pomysły?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (6)

chwilę temu

patrysia1234 2017-09-16 20:33:03

Zależy które te urodziny i jaki masz budżet na to przeznaczony i jak długo jesteście razem

Odpowiedz na ten komentarz

ba233 2017-10-25 22:08:41

Kup mu cykl książek Harry Potter http://www.taniaksiazka.pl/seria/harry-potter

Odpowiedz na ten komentarz

asphyxia 2017-09-16 23:38:34

Ja się na związkach nie znam, ale patrząc od drugiej strony, to raczej nie chciałabym dostać od nikogo, a od lepszej połowy w szczególności, breloczka do kluczy, długopisu i słodyczy. To są rzeczy codzienne, które każdy ma, a w razie potrzeby może sobie bez problemu kupić.

Lepszym prezentem będzie wspólnie spędzony czas - wypad do kina, na gorącą czekoladę, czy w jakieś inne miejsce, które lubicie.

Odpowiedz na ten komentarz

Julka1229 2017-09-16 21:33:04

Myślę, że Twój pomysł jest ciekawy :) ile macie lat? i jak długo jesteście parą? Jeśli On lubi romantyczne prezenty, mniej materialne to w podobnym stylu można wykonać pudełko: Coś miłego przez cały rok :) Możesz przygotować 365 małych karteczek i napisać na nich różne miłe rzeczy: np.
1) Uśmiechnij się, ktoś dzisiaj myśli o Tobie,
2) jesteś wyjątkową osobą
3) To będzie miły dzień- zaufaj mi :)
kilka karteczek może być np Waszym wydrukowanym wspólnym zdjęciem - myślę, że wspomnienie z wakacji znalezione w środku zimy może poprawić humor :) kilka karteczek możesz po prostu ozdobić pocałunkiem Twoich pomalowanych ust - myślę, że to mogłoby być oryginalne, na niektórych karteczkach możesz np napisać coś co będzie wiązało się z Waszym wspólnym wspomnieniem np. nazwę miejsca pierwszego spotkania, pocałunku, pierwszych wakacji itp... Ja kiedyś dostałam podobne pudełko - jego całoroczne "rozpakowywanie" sprawiło mi mega przyjemność :) Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na ten komentarz

Unkown11 2017-09-17 08:45:04

Wrzuć swoje nagie zdjęcia bo ja gdzieś pojedzie daleko od cb z jakiegoś powodu to żeby wiedział kto jest jego "Sexmasterką" (Włóż samą siebie do kartonach)

Odpowiedz na ten komentarz

rybak12 2018-09-24 16:12:18

Kup mu koszulkę patriotyczną. Ja dla swojego brata kupiłem w http://www.street-shop.pl/ i był bardzo zadowolony. Teraz taka odzież patriotyczna jest w modzie.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek