Quantcast
Związki przez internet mają sens? - Uczucia - Miłość - Pomocy - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków

Związki przez internet mają sens?

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (3) / ODPOWIEDZI (7)

chwilę temu

Nejciak 2017-09-24 22:22:08

Cześć. Moim zdaniem związki na odległość nie mają sensu. Osobiście odczuwam potrzebę przebywania blisko ukochanej osoby, spędzania z nią wolnego czasu, przelotnego dotyku. Wszystko to jest niezmiernie ważne i sprawia, że bardziej się do siebie przywiązujemy. Kiedy wybierasz związek na odległość, Waszym najczęstszym kontaktem będzie ten telefoniczny/internetowy. Ja bym sobie nie poradziła.

Odpowiedz na ten komentarz

neversaynever20 2017-10-02 20:35:46

W obecnych czasach wiele związków zaczyna się w internecie ale dobrze jeśli w internecie odbywa się sam zalążek znajomości i przechodzi ona do realnego świata. Na dłuższą mete takie związki nie maja sensu. Każdy z nas potrzebuje bliskości a raczej komputer nam jej nie zapewni. Dodatkowo czasami bywa tak że jedna osoba bardzo się zaangażuje w taki zwiazek a jej internetowy partner ma wiele takich związków. ;) Bo przecież napisać można wszystko prawda ? Najczęściej takie osoby dzieli odległość i będąc nastolatkiem nie ma sensu na czekanie aż będziemy mogli się spotkać. Większość relacji na odległość nie trwa zbyt długo. ;)

Odpowiedz na ten komentarz

Eveline360 2017-09-24 21:49:58

Hej sama tez o to pytałam na tym portalu, a z własnego doświadczenia wiem, że nie warto się pakować w związki przez internet. Na krótki czas ze spotkaniem na żywo to owszem ma jakiś sens, ale na dłuższą metę bez gwarancji spotkania to nie.
Liczę, że wybierzesz to, co dla Ciebie lepsze.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.