Czy polska jest krajem anysemickim?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (3)

chwilę temu

blackforeststories 4 miesiące temu

Społecznie tak, ale jeśli chodzi o władzę, to nie.
Mnie osobiście denerwuje coś takiego - 320 milionów złotych, tak właśnie tyle kosztowało słynne Muzeum Historii Żydów, z czego 180 milionów złotych wyłożyła Warszawa, i to nie było jakieś historycznie niezbędne, a projekt Pałacu Saskiego został odrzucony, a kosztowałby mniej niż ten cały POLIN. Podobnie jest z muzułmanami w Warszawie, postawili sobie meczet na Reducie Ordona i jest fajnie, bo urzędnicy nie łaska wpisać reduty na rejestr zabytków, super że zrobili to po fakcie. No skrajne lewactwo mnie przeraża, a tym płynie nasza Wisła.

Odpowiedz na ten komentarz

asphyxia 4 miesiące temu

Jak widać po odpowiedziach - jak najbardziej tak. Wydaje mi się, że w każdym społeczeństwie jest "potrzebny" niewidzialny wróg, którego można obwiniać o całe zło.

Odpowiedz na ten komentarz

PseudoBack 4 miesiące temu

Tak, ponieważ historia jest przkłamana, ci żydzi którym pomagaliśmy często wypinali się na nas, po pol roku urkywania odchodzili bez slowa , ani dziękuję ani jebać cię. Żydzi udają całe życie pokrzywdzonych i są wkurzający ale na pewno są jacyś spoko żydzi. Tak jak ludzie, jedni w porządku inni nie

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!