Co zrobic jak koledzy z innej klasy mi dokuczają...

?
No bo koledzy z klasy dziewczyny która szczerze mi sie podoba przyłapali mnie na pocałowaniu jej. Oni potem położyli się na ziemi i się śmiali. Od tego momentu mi dokuczają. Ciągle przychodzą pod salę gdzie mam lekcje i się gapią i śmieją, zadają mi głupie pytania w stylu " Kiedy ślub ? ", a ostatnio ciągle mówią na mnie " lesba ". Dowiedziałam się nawet że na fb stworzyli jakąś grupę na której mnie obgadują i podobno mają na mnie jakiś plan a ja nie wiem o co im chodzi. Nie boję się ich bo są młodsi ale wkurza mnie ich zachowanie. Nie chce się nikomu na nich skarżyć... Co zrobic ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

blackforeststories 4 miesiące temu

To nie jest skarżenie, uprzykrzanie komuś życia jest niezgodne z prawem.
Art. 190a. Uporczywe nękanie - stalking
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

Odpowiedz na ten komentarz

ItsMyLife33 4 miesiące temu

Idz do pedagog , a zakladanie grup na fb o tobie moze sie dla nich skonczyc bardzo zle. To jest stalking. A to jest karalne przez prawo , wiec moga skonczyc w najgorszym wypadku w poprawczaku , a w lepszym dostana kuratora rodzinnego.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!