Hejka mam następujący problem.. Bardzo boję...

się chodzić na imprezy, odczuwam lęk przed większą grupą osób i unikam raczej wszelkich większych imprez w gronie znajomych mojego chłopaka. Na co dzień jednak uwielbiam kontakt z ludźmi, mam z wieloma osobami o czym rozmawiać i wgl.. boję się że jak znajomi chłopaka zobaczą jaka jestem cicha i w ogóle to już kompletnie ośmiesze siebie w towarzystwie :/ .. nie jestem typem samotnika, sama nie wiem skąd wynika ten problem.. proszę o rady.. jak mam się przemóc? Bardzo zależy mi na moim chłopaku i chcę z nim chodzić na różne takie domówki czy wyjścia z jego znajomymi. Może ktoś kto miał podobny problem się wypowie? Z góry dziękuje bardzo za każdą pomoc.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Qazpoik 3 miesiące temu

W zasadzie za bardzo nikt inny ci z tym nie pomoże poza samą sobą. Musisz się przemóc/przyzwyczaić i tyle - nie masz innych opcji. Jak chcesz większej pomocy to musisz opisać co DOKŁADNIE wywołuje w tobie lęk.

Odpowiedz na ten komentarz

TakaInnaAjednakTaka Qazpoik 2 miesiące temu

0

No np taka sytuacja: idziemy sobie z chłopakiem dzwoni do niego kolega i mówi że będzie samochodem to może go podwieźć no i mój chłopak chce żebym poznała jego znajomych wtedy bo jest ich tam troje.. a ja się boję i nie chce..

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!