Czy od palenia e papierosów mogę nie rosnąć ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

~Anette 2 miesiące temu

+5
nikola02023
-5

Tak. Poczytaj sobie najnowsze badania, mit o tym, jakie to e-papierosy są cudownie bezpieczne już obalono jakiś czas temu. Trwają tylko ustalenia, w jakim zakresie skutki uboczne są największe, a gdzie mniejsze. Palenie jest szkodliwe niezależnie od metody dostarczania nikotyny. A to ona odpowiada za zaburzenia w okresie dojrzewania.

Odpowiedz na ten komentarz

ItsMyLife33 2 miesiące temu

+5
nikola02023
-4

Moze lepiej skoncz faktycznie palic te e-papierosy i zmien dilera , bo siada ci na psychike.
Zapal sobie Marihuany polecam przynajmniej ma dzialania lecznicze.

Tak szczerze to calkiem mozliwe , ale watpie , bo od normalnych to podobno i sie nie rosnie , a ile w tym prawdy to kto wie.

Odpowiedz na ten komentarz

nikola02023 2 miesiące temu

Pamiętaj, że każde papierosy szkodzą. Nie ważne czy jest to popularny wśród młodzieży elektryk czy zwyczajny papieros. A z tym wzrostem to rzeczywiście prawda, jest dużo na ten temat w internecie.

Odpowiedz na ten komentarz

AnnaLis 2 miesiące temu

+3
nikola02023
-4

tak , tam tak samo jest nikotyna !

Odpowiedz na ten komentarz

malutkaqueen 1 miesiąc temu

Każdy e-papieros ma w sobie olejek ktora składa ie min. z gliceryny i bazy ktora również jest związkiem chemicznym (bardzo niszcza organizm) głównym składnikiem olejku jest nikotyna. Nikotyna uzależnia i chamuje wzrost. Każdy olejek ma procentowe stężenie nikotyny np. 6,12,16,24,32 są to dość duzo ilości nikotyny i chamują wzrost. Jeżeli jednak palisz olejek 0 tzn. ze stężenie nikotyny jest zerowe czyli jej tam nie ma i taki olejek nie hamuje wzrastania. Oczywiście nawet olejek 0 niszczy płuca

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!