czy to już złamane serce jest?

nie wiem, co mam myśleć o tej całej sytuacji.
jakiś czas temu w moim życiu pojawiła się pewna osoba. jakoś tak się stało, mamy podobne zainteresowania, więc samo jakby wyszło. chyba się zakolegowaliśmy, może i więcej, i bardzo się cieszyłem z jej obecności w moim życiu. aż jakiś czas później wszystko poszło dalej. ona ewidentnie zaczęła ze mną flirtować, I dla mnie na początku były to takie żarty, taka zwykła zabawa. a potem okazało się, że ona jest w związku z kimś innym. on się o wszystkim dowiedział.
dla mnie to szok, bo nie miałem pojęcia o tym, że ona jest w związku z kimś innym. gdybym wiedział, nawet bym się nie angażował. I teraz obaj - ja i on - jesteśmy na nią źli. za to, że ukrywała prawdę i za to, że tak nas potraktowała.
to jest jedna rzecz. a druga to to, że nie do końca rozumiem, co czuję. jest mi z tym źle, jestem zły na nią, ale też brakuje mi tej przyjaźni i jej w ogóle, i chyba... nie wiem, czy byłem zakochany, ale czy to już wygląda na złamane serce? no i ogólnie, czy warto wybaczyć i kontynuować?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

Kiwiwi 4 miesiące temu

Macie prawo być źli na nią.. W ogóle masz prawo do uczuć. Musisz pamiętać jednak, że musisz decydować o tym czy chcesz jej wybaczyć, czy też nie, kiedy emocje opadną. Na pewno tak jak sam opisujesz jest ci przykro z tego powodu, ale czy masz złamane serce.. Musisz sam odpowiedzieć sobie na to pytanie, bo może to był tylko niewinny flirt, może byłeś zachwycony z pododu jej atencji w stosunku do ciebie.
ALE
Może zaczęło rozwijać się jakieś uczucie.

Odpowiedz na ten komentarz

Blakkheim 4 miesiące temu

no i nadal się nad tym zastanawiam. czy to tylko przyjaźń, czy coś innego z mojej strony. nie byłem chyba zakochany jeszcze, stąd mnóstwo pytań i wątpliwości mam.
ale chyba chciałbym, żebyśmy przyjaźnili się dalej. tym bardziej, że zrozumiała, przeprosiła i wszystko wyjaśniła. nie mogę oczekiwać niczego więcej. nie wiem, czy chcę.
dzięki za odpowiedź :)

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!