Jestem z dziewczyną już od dwóch miesięcy, w lutym...

idę z nią na jej studniówkę (Ona LO ja TECH) wczoraj powiedziała mi że została zaproszona na studniówkę przez takiego kolesia, którego poznała w klubie. Ja go raz w życiu widziałem na 18 kolegi który go zna bardziej bo są w tej samej klasie, a ona go praktycznie nie zna bo widziała go raz w tym klubie w którym byliśmy. On do niej napisał i zapytał o tą studniówkę kilka dni póżniej i zapytał się jej czy ja nie mam nic przeciwko (jako jej chłopak) ona odpowiedziała mu, że nie... Do mnie dodała jeszcze, że gdyby daty studniówek się nie pokrywały to poszłaby. Oczywiście przez mój wyraz twarzy pokazałem jej, że mi to się nie spodobało. Gdybym powiedział, że mi to łagodnie mówiąc nie odpowiada to wyskoczyła by z tym, że nie pozwalam jej mieć znajomych, trzymam ją na smyczy i wg i oczywiście by się obraziła. Jak jej to wytłumaczyć że nie pasuje mi jej zachowanie? Nie potrzebne komentarze proszę zachować dla siebie.

Tematy: STUDNIOWKA
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

Erawen 1 miesiąc temu

Wydaje mi się, że jako Twoja dziewczyna powinna mieć pierwszeństwo Twoja studniówka, na którą mieliście iść razem a nie obcego faceta !
Denerwują mnie takie dziewczyny, które nie widzą w takim czymś nic złego ! to po prostu nie w porządku.
I wiesz co bym zrobiła jakby mój facet wywinął taki numer ? Kazałabym jej iść na tą studniówkę z tym typem a sama umówiłabym się z kimś innym i dobrze bym się bawiła ! :)

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!