POMOŻECIE???!!!! błagam was ja już nwm co mam...

zrobić :( Już od dawna mam straszliwe wory pod ozcami i mój tata zauważył że wczoraj mi się pogorszały i dzisiaj jest tragicznie a jutro już SZKOŁA!!!!!! pwoiedzcie co mam zrobić nie pomaluję sie bo mam 10 lat i nie iem gdzie moja mama ma kosmetyki dzisiaj ją pzrebłagałam żeby trochę mi dała kotrektora i troche to dało ale nie zbyt dużo co ja mam zrobić????????!!! prosiłam też mame bos zukałam co zrobić i pwoiedziałam jej o zamrożonej torebce herbaty ale nie chce mi tego zrobić.... POMOCY!!!!!!!!

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

Huehueh 9 dni temu

Wyśpij się

Odpowiedz na ten komentarz

gmich2 8 dni temu

0

Występowanie worków pod oczami może być genetycznie a więc trzeba porozmawiać z kimś starszym i dowiedzieć się czy ktoś w rodzinie nie miał podobnego problemu. Worki pod oczami mogą być spowodowane przez małą ilość snu lub nieodpowiednią dietę Może to być objaw różnych chorób jak cukrzyca, jakaś choroba nerek ,alergia na różne pokarmy. Dlatego myślę, że najlepiej iść do lekarza i niech da skierowanie na jakieś badania. Doraznie i na szybko to można zrobić sobie kompresy z rumianku, okłady zimną łyżką wyjętą z lodówki lub kostkami lodu. Skuteczne też mogą być okłady z awokado lub ogórka. Trzymam kciuki aby coś ppmogło.

Odpowiedz na ten komentarz

kaja984 6 dni temu

0

Worki pod oczami mogą mieć wiele przyczyn od najprostszego niewyspania, przez alergie czy też choroby. Może to być także uwarunkowane genetycznie - może w Twojej najbliższej rodzinie ktoś również boryka się z tym problemem. Inną przyczyną może być odwodnienie organizmu lub zbyt duża ilość soli w Twojej diecie. Najprostszymi domowymi sposobami są okłady z rumianku (polega na przykładaniu ciepłych torebek z wcześniej zaparzonym suszem rumiankowym do oczu) - choć te czasem mogą uczulać, okłady z ogórka czy awokado.

Odpowiedz na ten komentarz

xxx147 4 dni temu

0

Najzwyczajniej w świecie porządnie się wyśpij. Podejrzewam, że późno kładziesz się spać, i to jest przyczyna worów pod oczami. Przez jakiś czas kładź się wcześniej spać, śpij te 8-9 godzin i zobaczysz efekt.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!