W nocy dostalam takiego nerwa bo zobaczykam na...

fejsie ze polubił posta z zapytaniem kto leczyl kaca . Pisal mi to tez na fejkowym . Napisalam ze jestem smutna mam nerwa bo wiem ze byl na imprezie z chlaniem, po tym lajku widząc. I ze nie tylko jestem o to wsciekla i smutna i dowie sie w swoim czasie. Rano mi napisal ze przeprasza mnie i ze jesle ze mnie zdradza to jestem w błędzie i ze kocha mnie najmocniej na świecie ze nigdy by nie zdradzil. Kocham go również i wybaczylam mu. Mi napisal ze tez nie powinnam go tak podpuszczac. Myslicie ze dobrze zrobilam?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

nionio 8 dni temu

+2
Erawen
-2

Najlepsza moim zdaniem reakcja to wyluzować. Szkoda nerwów. Mądre polskie przysłowie mówi: Złość urodzie szkodzi. Młodość ma swoje prawa i chłopak czasem musi się wyszumieć. Pamiętaj, że zawsze lepiej jest się dogadać niż niepotrzebnie robić awanturę. Powinnaś mieć więcej zaufania do swojego chłopaka bo jak on sam się nie upilnuje to tym bardziej ty go też nie upilnujesz.

Odpowiedz na ten komentarz

xxx147 4 dni temu

Fundamentem związku jest zaufanie. Jednak powinien Cie poinformować co i z kim robi. Żebyś po prostu się nie martwiła i nie dowiadywałaby się z innych źródeł. Każdy zasługuje na drugą szansę, dobrze że wybaczyłaś, to się chwali. Jednak porozmawiaj z nim i powiedz żeby pisał Ci jeśli wybiera się na imprezę czy wychodzi z kolegami. To oszczędzi Ci nerwów w przyszłości.

Odpowiedz na ten komentarz

krzysiuzaw 6 dni temu

Nerwy to ludzka sprawa. Każdy reaguje inaczej. Musi to zrozumieć. Ale z takiego powodu to na razie nie ma co się aż tak awanturować czy obrażać. Chyba, że wiesz z pewnego źródła, że na tej imprezie doszło do jakiejś zdrady. Takie sytuacje wymagają zaufania i swoją drogą mógłby ci o takich wyjściach mówić, aby zapobiec dziwnym niedomówieniom z kim i gdzie..

Odpowiedz na ten komentarz

Erawen 7 dni temu

A ja doskonale Cię rozumiem. Sama nie lubię takiego zachowania. Choć wiem, że to niewłaściwe i powinnam dać facetowi trochę przestrzeni to po prostu takie zachowania są silniejsze ode mnie... Zrobiłaś tak jak uważałaś i jak podpowiadało Ci serce.

Odpowiedz na ten komentarz

kamcia05 7 dni temu

Dziękuję. Jak narazie jest dobrze .

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!