Hej mam pytanie

W sobote pieścilam sis z moimpartnerem on wytrysnął i ja wtedy na nim siedziałam A w tedy miałam okres i gdy wytrysnął miałam majtki i podpaske czy to możliwe,że jestem w ciąży ?

Tematy: seks
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

ziebakarol 8 dni temu

+4
Erawen
-2

Koleżanko, abyś była w ciąży musi dojść do wytrysku kiedy Twój partner będzie w Tobie. Inny wytrysk, który nie jest inicjowany do wewnątrz Twojej muszelki nie przyczyni się do tego, abyś zaszła w ciążę. Tymbardziej plemnik nie przebije się przez bokserki męskie, damskie majtki i podpaskę - to nie bokser. Zatem śpij spokojnie z myślą, że jeszcze nie jest Ci dane być w ciąży.

Odpowiedz na ten komentarz

MarsS1996 7 dni temu

+2
bea1516
-2

Admini biora to powaznie? Takie durne pytania z miejsca powinny byc usuwane nie tylko za glupote , ale za trollowanie.

Odpowiedz na ten komentarz

Zaciekawiona87 8 dni temu

+2
Erawen
-3

Dodam że mój chłopak miał bokserki i ja miałam majtki I podpaske

Odpowiedz na ten komentarz

krzysiuzaw 7 dni temu

nie jesteś w ciąży, jak mogło dojść do zapłodnienia ? raczej to nie możliwe

Odpowiedz na ten komentarz

arturgrzyb1 5 dni temu

0

Twoje pytanie wskazuje, że brak Ci elementarnej wiedzy na temat warunków jakie muszą być spełnione aby kobieta zaszła w ciążę. Fakt że miałaś okres i byłaś ubrana w majtki i podpaskę a twój partner był ubrany w boskerki, praktycznie wyklucza możliwość zajścia w ciąże. Myślę, że nie powinnaś się martwić, ale w celu uniknięcia podobnych wątpliwości powinnaś trochę poczytać na ten temat. Jest sporo książek a i w internecie znajdziesz sporo fachowych artykułów na ten temat. Pozdr.

Odpowiedz na ten komentarz

Erawen 22 godziny temu

0

Masakra ! Te pytania naprawdę wskazują na niedojrzałość młodych ludzi do inicjacji seksualnej - czego teraz uczą w szkołach ?! Mnie w gimnazjum uczyli, że aby zajść w ciążę potrzebny jest stosunek płciowy ! A nie pieszczoty ... Owszem w ten sposób też można zajść w ciąże, ale nie przez podpaskę, majtki i Bóg wie co jeszcze - plemniki nie są ze stali :D

Odpowiedz na ten komentarz

xxx147 4 dni temu

0

Jeżeli już inicjujesz życie seksualne, radzę o tym trochę poczytać. Dobrze, że zadajesz pytanie, odpowiedź też uzyskałaś, na pewno nie jesteś w ciąży. Jednak warto trochę poszerzyć wiedzę na ten temat. W przyszłości na pewno się przyda.

Odpowiedz na ten komentarz

~lenka 5 dni temu

0

Żeby zajść w ciąże, potrzeba stosunku płciowego i wytrysku to pochwy. Przez skórę nie da się zajść w ciąże, ani na odległość.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!