Pomóżcie mi błagam was!!!!!!!!! od wczoraj...

wyskoczył mi mały pryszczyk a dzisiaj mam na czole jakby takie wągry ale zaraz pewnie też to będą pryszcze nasmarowałam sobie je maścią ungumentum neyomycini i czekam nigdy wcześneij ich nie miałam a mam 10 lat!!!!!! pomóżcie mi jakimiś domowymi sposobami zebym już ich nie miała chciałabym żeby ktoś mi kupił maść mediaskin ale nie poprosez po droga i głupiobybyło powiedzieć to mojemu tacie jakieś domowe sposoby żeby mi znikło wszystko i miała taką skórę jak 2 dni temu albo wcześniej plis!!!!!!!!!!!

Tematy: pryszcze
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

kaja984 7 dni temu

Jak już inni pisali nie polecam stosowania nic na własną rękę, tak samo jak i dotykania czy wyciskania, bo możesz tym sobie bardziej zaszkodzić, a nawet roznieść je bardziej. Najlepiej iść do apteki i poradzić się farmaceuty on na pewno doradzi coś odpowiedniego dla Ciebie. Jeśli Ci to nie przejdzie za jakiś czas to możesz też wybrać się do dermatologa, a on na pewno Ci pomoże. Polecam też zrezygnować ze słodyczy, szczególnie tych zawierających masę kakaową, bo po nich kondycja cery bardzo się pogarsza.

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 8 dni temu

Nie smaruj niczym na własną rękę bo może to tylko pogorszyć sprawę.Broń Boże nie wyciskaj pryszczy bo możesz wepchnąć je w głąb skóry albo zainfekować.Najlepiej poprosić kogoś dorosłego,zeby poszedł z Tobą do apteki,tam pani farmaceutka doradzi czym smarować.Dbaj o higienę,nie dotykaj brudnymi rękami buzi,nie smaruj twarzy byle jakim kremem tylko odpowiednim do Twojego wieku.

Odpowiedz na ten komentarz

koman12 9 dni temu

Nie radziłbym nic na własną rękę robić bo może być jeszcze gorzej. Unguentum neomycyni to maść która w swoim składzie zawiera antybiotyk NEOMYCYNE więc jak najbardziej możesz ją stosować lecz wyłącznie punktowo ! Stosuj też preparaty oczyszczające twarz ale nie te z sklepów tylko z aptek. Są to tak zwane serie zielone na trądzik z różnych firm.

Odpowiedz na ten komentarz

nionio 10 dni temu

Nie powinnaś niczego robić na własną rękę bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc (na przykład mogą ci zostać blizny). Powinnaś pokazać to tacie. Być może to nie są pryszcze, tylko masz wysypkę z powodu jakiegoś uczulenia na coś. Moim zdaniem idź porozmawiaj z tatą i razem udajcie się do dermatologa

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!