Co sądzicie o piosence Sióstr Godlewskich ''Tak...

to my''? Mi się ta piosenka trochę nie podoba, a jak wy o tym sądzicie?

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (5) / ODPOWIEDZI (1)

chwilę temu

koman12 7 dni temu

+2
arturgrzyb1
iwko24
0

Tobie się ta piosenka trochę nie podoba a ja uważam, że to kompletna klapa. nie chce urazić tych sióstr Godlewskich ale przecież ich piosenki to tragedia. Powinni same zrozumieć, że jak nie mają talentu do śpiewania to żeby zaprzestać robienia tego bo w innym wypadku stają się tylko pośmiewiskiem internetu.

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 7 dni temu

+1
arturgrzyb1
-1

Trochę nie podoba? Przecież ta piosenka,ten klip i same siostry Godlewskie to totalna żenada.Puste,plastikowe,szkaradne lale,które wyglądają jak transwestyci biorą się za coś o czym nie mają bladego pojęcia.Dziwię się tylko kto je wypromował i kto je sponsoruje.Kompletne beztalencie,wulgarny wygląd,okropne wyzywające aż do przesady stroje powodują,ze oglądać się tego nie da.Czy te kobiety się nie słyszą,nie widzą w lustrze? Czy nikt nie ma odwagi im powiedzieć,ze powinny się wziąć za to co umieją.Może dzierganie szalików na drutach,sprzątanie,jakiś wolontariat? Ale śpiewanie i promowanie oszpeconych przez chirurgów plastycznych twarzy i ciał to absolutne nieporozumienie.

Odpowiedz na ten komentarz

yrek 5 dni temu

O tej piosence (utworze) i samych siostrach Godlewskich nie ma o czym gadać, choć z drugiej strony można by nawijać o nich bez końca, w sensie ubliżania im samym. Że są wyzywające to wszyscy widzą - teraz pytanie czy one tak same z siebie, czy ktoś za tym stoi i tworzy im ten image. W "teledysku'" niech się wyginają, bo wyglądają (po prostu nie ma na ulicy osoby, która by się nie obejrzała), ale na litość boską niech się nie odzywają. Czy one same siebie nie widzą, nie oglądają, nie wiem. Na pewno czytają i przeglądają internet na swój temat. Skoro nie stopują można domyślać się, że chyba rzeczywiście ich rozumy spłynęły do biustów.

Odpowiedz na ten komentarz

xxx147 6 dni temu

+1
arturgrzyb1
0

Jak dla mnie to po prostu kicz. Oczywiście każdy ma swój gust. Talentu do śpiewu to raczej nie mają, w tej piosence głosy są tak komputerowo zmienione, że aż nie chce się słuchać, teledysk bardzo wulgarny jak dla mnie. Takiego typu piosenkę każdy może zaśpiewać, nawet człowiek który wale nie potrafi śpiewać. Jak komuś się podoba to słucha, a komu nie to nie. Jak powiedziałam wcześniej każdy ma swój styl i gust.

Odpowiedz na ten komentarz

daris95 5 dni temu

W ogóle talentu do śpiewania nie mają, masakra ta piosenka i ten teledysk. Jeszcze wymalowane tapeciary, takie sztuczne plastiki one są, paranoja. Aż strach obudzić się rano koło takiej co ma kilo tapety. I tylko robią pośmiewisko na necie.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!