Czy macie tak że spędzacie niedzielę z kim...

kogo kochacie. Cały dzień jest fajnie , miło a pod koniec dnia ta osoba niszczy wam wieczór. Bo coś się nie podoba . Co wtedy robicie, czy macie już zły chumot do końca?

Tematy: Wspólne dni
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

Nari91 5 dni temu

Niestety, tak czasami się dzieje, że coś nam nie pasuje, mamy gorszy dzień czy samopoczucie. wszystko zależy od tego, jaki był powód pogorszenia nastroju. Podałaś trochę za mało szczegółów i trudno powiedzieć coś więcej. Nie można ocenić sytuacji na podstawie tylko kilku zdawkowych informacji. Czasami nie wszystko jest idealnie i trzeba się z tym pogodzić. Może spróbuj porozmawiać o całej sytuacji, wyjaśnić ją, poszukać sposobu jak w przyszłości uniknąć takich niezręczności. Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

Odpowiedz na ten komentarz

jj1976 4 dni temu

A to musi być niedziela? Czasem tak bywa, że mamy gorszy dzień czy samopoczucie. Wszystko zależy od tego, jaki był powód pogorszenia nastroju. Trzeba sobie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i poszukać sposobu jak w przyszłości uniknąć takich niezręczności. Nie po to się spotykacie żeby się denerwować na siebie. Powodzenia

Odpowiedz na ten komentarz

Solange1123 6 dni temu

A to nawet nie niedzielę. Nie mam złego humoru do końca dnia bo po jakimś czasie się godzimy i jesteśmy dalej szczęśliwi. Kłótnie są potrzebne związku, ale oczywiście bezsensowne wybuchanie należy obserwować bo wiadomo że nie ma co się wyzywać bo miało się zły dzień w pracy itp.

Odpowiedz na ten komentarz

~bloody 5 dni temu

Też mam taki problem . Ale ja cały dzień mam zniszczony od rana, ale na to już jestem przyzwyczajona. Też mi poradzcie bo sama sobie nie radze z tym ...

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!