Mam na imię Milena, mam 14 i zakochał się we...

mnie pewien chłopak o imieniu Kacper. Mam taki problem bo ciągle miewał jakieś fochy. Bardzo mnie zranił ponieważ kochałam go, zawsze niestety musiałam pisać do niego pierwsza. Obraził się o to że nie mogłam się z nim spotkać. Zablokował mnie i nie moge do niego pisać a mówił że mu bardzo zależy. Zostałam zraniona :( Czy to moja wina czy jego?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

marcin102030 3 dni temu

0

Widocznie nie był jeszcze gotowy na poważny związek skoro tak się zachował. Takie strzelanie fochów jest bardzo dziecinne, a związek to poważna sprawa i nie można do niego podejść lekceważąco. Nie obwiniaj się, bo to nie ma sensu. Znajdziesz chłopaka, który bezie odpowiedzialny i poważnie potraktuje twoje uczucia.

Odpowiedz na ten komentarz

arturgrzyb1 3 dni temu

0

Myślę, że twój chłopak nie dorósł jeszcze do związku z dziewczyną. Jego zachowanie jest dziecinne i w ogóle nie rozumie na czym powinien polegać związek dwojga ludzi. Na pewno powiniście się wspierać i być dla siebie wyrozumiali. To, że obraził się i zerwał waszą znajomość z tak błachego powodu jak to że nie mogłaś się z nim spotkać wskazuje na jego niedojrzałość. Nie obwiniaj się za tą sytuację. Nie staraj się naprawić waszych kontaktów. To on powinien zrobić pierwszy krok i do ciebie napisać. Jeżeli nie, to odpuść sobie tą znajomość. Jesteś jeszcze bardzo młoda i wszystko jeszcze przed tobą. Na pewno znajdzie się inny chłopak i wkrótce zapomnisz o tej przykrej sytuacji. Pozdr.
.

Odpowiedz na ten komentarz

krzysiuzaw 4 dni temu

0

Wygląda na to, że zależało mu na początku. Skoro zablokował możliwość kontaktu i obraził się to oznacza, że Kacper już odkochał się i już mu nie zależy na tobie. Prawdopodobnie to jego wina, skoro tak zachował się on pierwszy i zerwał kontakt. Nie przejmuj się, jak nie Kacper, to znajdzie się inny w przyszłości.

Odpowiedz na ten komentarz

xxx147 4 dni temu

+1
arturgrzyb1
0

Nie obwiniaj się. Jak widać zachowuje się dziecinnie, więc nie ma co marnować czasu na takie związki, szkoda nerwów. Ty w niczym nie zawiniłaś, to że nie mogłaś się z nim spotkać to nie powód do obrażania. Jego zachowanie jest po prostu nie poważne. Daj sobie z nim spokój i trać czasu na jego fochy, on jeszcze nie dojrzał do związku.

Odpowiedz na ten komentarz

wiesia020 5 dni temu

+1
arturgrzyb1
0

Witam, oczywiście, że to jego wina. Nawet nie zastanawiaj się nad tym, że czymś zawiniłaś. Chłopak ewidentnie nie dorósł do tego by być w związku skoro gra na Twoich uczuciach, wzbudza w Tobie chore poczucie winy. To jest bardzo nie w porządku wobec Ciebie. Myślę, że musisz poważnie porozmawiać z Kacprem i wytłumaczyć mu, że jego zachowanie zwyczajnie Cię rani. Jeśli zrozumie możecie razem pracować nad uzdrowieniem sytuacji. Jednak jeśli znów odbierze to jako atak-odpuść sobie. Chłopak nie jest wart tego, abyś przez niego cierpiała.

Odpowiedz na ten komentarz

mosumi 5 dni temu

Oboje jesteście jeszcze bardzo młodzi i potrzebujecie czasu żeby dojrzeć do związku. Być może był twoim pierwszym chłopakiem, a ty jego pierwszą dziewczyną i dlatego tak trudno się pogodzić z takim rozwojem sytuacji. Trudno powiedzieć jednoznacznie kto jest winny. Z twojego opisu wynika, że ten chłopak, ale on może to inaczej widzieć. Tak do końca nie wiemy co się wydarzyło. W takiej sytuacji najlepiej byłoby szczerze porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić, żebyście nie żywili do siebie urazy.

Odpowiedz na ten komentarz

fisherjk 5 dni temu

Witaj, sądząc z Twojego opisu jesteś młodą dziewczyną, podobnie jak rzeczony Kacper. Zwykle dziewczyny dojrzewają wcześniej niż chłopcy, stąd też może wynikać jego nieco dziecinne zachowanie. Obydwoje zapewne stawiacie pierwsze kroki w budowaniu relacji i stąd też takie emocjonalne reakcje. Jeśli uważasz, że nadal jest on dla Ciebie interesujący, to próbuj podtrzymywać kontakt z nadzieją, iż Kacper to doceni. Jeśli zaś intuicja podpowiada Ci, że to nie ta osoba to odpuść sobie. Z pewnością wybierzesz właściwe rozwiązanie.

Odpowiedz na ten komentarz

zolwik1 5 dni temu

Jesteś jeszcze bardzo młoda i troszkę zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego związku. Może jeszcze to nie miłość a tylko zauroczenie. Jeśli Kacper się ciągle fochał i obraził o to że nie możesz się z nim spotkać, to znaczy że wcale nie rozumie czym polega związek dwojga ludzi. Wy się macie uzupełniać i się wspierać a nie dąsać o nic. Myślę że powinnaś go sobie odpuścić, odczekać i zobaczyć co będzie dalej. Może się zmieni. A jak nie to trudno, znajdzie się inny , mądrzejszy i fajniejszy.

Odpowiedz na ten komentarz

yrek 6 dni temu

+2
arturgrzyb1
-1

Cześć! Wygląda na to że te jego fochy to jeszcze szczeniackie zachowanie. Można się domyślać że jeszcze nie dorósł do Ciebie. Jeśli Ci bardzo na nim zależy to troszkę wyluzuj, odpuść na razie, nie pisz do niego, może on wtedy zauważy że coś jest nie tak. Powinien sam pierwszy krok zrobić do Ciebie. Dla Ciebie może to być trudne. Odczekaj troszkę.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!