Nie wiem co mam o tym myśleć. Mam 15 lat, 3...

mies temu byłam na domówce u koleżanki na której był 28-letni mężczyzna, szczypał mnie i ogólnie w dziwny sposób dotykał- ogólnie obrzydzał mnie i się go bałam. Kiedy położyłam się spać on przyszedł do mnie do ciemnego pokoju- myślał że śpię i próbował mi podnieść koszulkę ale uderzyłam go w rękę, nic się nie odezwałam bo byłam przestraszona, ściągną sobie spodnie i zaczął robić sobie do mnie dobrze- sparaliżowało mnie ze strachu, udawałam że dalej śpię. To było takie obrzydliwe i okropne. Kiedy wróciłam do domu płakałam, wykąpałam się dwa razy bo czułam się brudna, bałam się zasnąć, rozebrać we własnym domu, nie mogłam przebywać w jednym pomieszczeniu z własnym tatą który jest naprawdę niesamowitym człowiekiem ale sam fakt że mężczyzna stał koło mnie przyprawiał mnie o dreszcze, wszystkie moje koleżanki mnie wyśmiały nikt nie potraktował tego poważnie. A ja do teraz płaczę jak sobie o tym przypominam, nie mam chłopaka ponieważ każdego odtrącam bo się boje, mam wrażenie, że każdy chłopak patrzy się na mnie tylko i wyłącznie jak na obiekt seksualny. Boje się że jak spotkam kogoś na kim będzie mi naprawdę zależało nie będę mu potrafiła wytłumaczyć dlaczego jestem taka wycofana nie wiem w ogóle pod co tamto wydarzenie się zalicza: molestowanie, przemoc seksualna czy to po prostu nic

Tematy: masturbacja
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

mok81 7 dni temu

+2
Krzychaz
iwko24
0

Marna prowokacja !!!!!!! Ludzie... Moda na oskarżanie zawsze, każdego i wszędzie !!!!! Puknij Ty się w głowę dziewczyno... Zmądrzej. Wszelcy podpowiadacze tutaj, że powinnaś zgłosić na policję itd... są tak samo psychiczni jak i Ty po tym co opisałaś... :-/ aż ręce same się zaciskają... Ty masz 15 lar !!!! On Ci nic nie zrobił !!!! Dotknął? Zobaczył kawałek Twojego ciała nago? Masturbował się obok Ciebie??? Ludzie !!!!! I to jest pedofil??? 15latka jest młoda owszem - ale to nie 5 latka !!!!!!!!! 28 letni facet - młody mężczyzna - zrobił źle, to nie powinno mieć miejsca. Ale natury się nie oszuka... Stała się tragedia? Ech jesteś zwykłą manipulantką i przewrażliwioną, rozwydrzoną, niewychowaną, roszczeniową i pomawiającą siksą....

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 mok81 7 dni temu

+1
Krzychaz
0

Zastanawiam się dlaczego nie zabrała stamtąd swojego tyłka tylko została na noc z tym towarzystwem.Gdzie byli rodzice koleżanki zapraszającej? Teraz się żali? Wydaje mi się,ze jej imponowało to co robił ten facet,a nic nie robił na siłę.Nie podobało się? To ruszyć dupę i iść do domu.Proste.

Odpowiedz na ten komentarz

yrek 7 dni temu

+1
Krzychaz
-1
mok81

Witaj! Jestem Irek, ale dzisiaj będę pisał w imieniu mojej żony. Bardzo, tak jak i ja, się przejęła Twoim wpisem. Zadko pozwalam jej zabierać głos na tym forum, ale tym razem nie miałem wyjścia, wręcz mnie zmusiła, bym napisał to co ona dyktuje w tym temacie. Wychodząc na domów i dziś, musisz być świadoma różnego rodzaju zagrożeń. Alkohol, narkotyki, dopalacze, inne używki, ale najbardziej ją zastanawia fakt, z kąd ten "chwast" tam się znalazł. Czy byłaś świadoma tego iż będą tam osoby dużo starsze od ciebie, pewno nie. Domyślam się że ta domów a była u Twojej koleżanki i ona powinna odpowiadać za bezpieczeństwo wszystkich imprezowiczów, w tym i Twoje. Gdyby koleżanka była dobrym gospodarzem imprezy z pewnością by do tego nie doszło, bo dobra gospodyni zagląda do każdego pomieszczenia i wszystko ma pod kontrolą. Moja rada: to nie jest Twoja przyjaciółka, to nie jest odpowiednie dla Ciebie towarzystwo, skoro "wystawiają" niewinną dziewczynę na taki stres i przeżycia. Otwarcie pisząc _ to było molestowanie i należy to zgłosić do odpowiednich organów. Poproś też o pomoc psychologa, bo sama sobie z tym nie dasz rady. Na początek porozmawiaj z rodzicami, są Twoimi przyjaciółmi i będą Cię wspierać w Twoim problemie. Pozdrawiamy Cię i trzymamy kciuki.

Odpowiedz na ten komentarz

krzysiuzaw 7 dni temu

Po prostu dobierał się do ciebie w sposób fizyczny i psychiczny, ale ty go odtrąciłaś i on zadowolił się na swój sposób. Szkoda, że nie odezwałaś się, nie zrobiłaś od razu hałasu tak aby postawić wszystkich na nogi. Teraz ciężko coś udowodnić bez świadków. To prawdopodobnie ktoś ze znajomych lub rodziny tej koleżanki, który wykorzystał twoją słabszą psychikę i myślał, że uda mu się. 15 lat to dobry wiek, ale musi być zgoda, a gdy jej nie ma to jest to podchodzi to pod molestowanie. On odebrał cię jako przygodę a ty jako kogoś złego. Pozostaje zapomnieć o tym lub wspomóc znajomymi, rodziną .

Odpowiedz na ten komentarz

wiesia020 7 dni temu

+1
Krzychaz
0

Witam, to, co Ci się przydarzyło z pewnością nie można określić mianem "nic". Sama piszesz, że bardzo wpłynęło to na Twoje zachowanie, samopoczucie, pewność siebie. Fakt, że całe zdarzenie miało miejsce stosunkowo niedawno. Miesiąc to za mało, żeby przejść do porządku dziennego. Warto byłoby z kimś na ten temat porozmawiać. Może psycholog szkolny Ci pomoże? On ma obowiązek zachowania tajemnicy, a może doradzi Ci co z tym dalej zrobić. Na pewno nie możesz tego zostawić bez reakcji, bo te piętno będzie z Tobą na zawsze. Powodzenia i pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

bobi57 7 dni temu

Musisz się wziąć w garść i zapomnieć o tym incydencie. Nie jesteś malutkim dzieckiem, na którym taka sytuacja może pozostawić trwały ślad na twojej psychice. To co opisujesz, co miało miejsce tamtej nocy, to z pewnością było molestowanie, a być może nawet próba gwałtu. Szkoda, że nie zareagowałaś na to krzykiem i wezwaniem pomocy. Ten facet potrzebował rozładowania seksualnego i skoro natknął się na twój niewielki opór, rozładował się w inny sposób. Na szczęście nic ci się nie stało i jedyna rada to jak najszybciej o tym zapomnieć.

Odpowiedz na ten komentarz

wiktorixz 7 dni temu

+1
Krzychaz
0

Myślę, że przede wszystkim powinnaś powiedzieć o tym twojej koleżance. To na pewno nie jest dobre towarzystwo dla osób w tak młodym wieku, szczególnie gdy okazuje się, że może być niebezpiecznie. Powinnaś porozmawiać z kimś, komu możesz zaufać. Takie zachowanie w stosunku do osoby poniżej wieku 15 lat jest karalne.

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 7 dni temu

0

Byłaś u koleżanki na domówce i tam nocowałaś? W tym wieku rodzice pozwolili Ci nocować u koleżanki chyba wiedząc,że jak mniemam rodziców koleżanki w domu nie było,a towarzystwo było w różnym wieku.Dziwie się Twoim rodzicom,a
Ty zwyczajnie przesadzasz.Skoro taką krzywdę wyrządził Ci ten facet dlaczego stamtąd nie wyszłaś? Czemu nie zadzwoniłaś np. po rodziców,żeby po Ciebie przyjechali? Czemu tam nocowałaś? Imponowało Ci co robił ten facet? Wydaje mi się,ze tak więc czemu się teraz żalisz na forum? To nie było żadne molestowanie.Nikt Cię siłą do niczego nie zmuszał.Trzeba było ruszyć d... i po prostu opuścić to towarzystwo.

Odpowiedz na ten komentarz
6 punktów ekstra dla autora najlepszej odpowiedzi
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!