Włosy na nogach u 15 latka

Mam 15 lat i moi koledzy maja dużo włosów na nogach, tak samo jak moi dziadkowie mieli bardzo dużo włosów na nogach a mój tata też nie ma dużo i ja też nie mam tak duzo ale można je widziec i pytanie jest czy one mi jeszcze urosną? W zdjęciu załączam zdjęcie mojej prawej nogi.

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

gchor2 5 dni temu

Przejmowanie się włosami na nogach to trochę śmieszne i dziecinne. Czy to ważne czy jest ich więcej czy mniej , na głowie to co innego. Człowiek zawsze jest niezadowolony z tego co ma. Jakbyś miał ich dużo to martwiłbyś się ,że masz ich aż tyle. Nie masz na to wpływu i już. Zresztą jako 15 latek to jesteś w okresie rozwoju i masz trochę czasu na ostateczny wygląd ciała. Na pewno masz teraz burzę hormonów i nie wszystkie Twoje cechy fizyczne się wykształciły, masz na to jeszcze trochę czasu.Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

amaleszyk 6 dni temu

Akurat tym się nie przejmuj: nie jest ważne kto ile włosów ma na nogach. To kwestia genetyczna, tak jak kolor włosów na głowie. Nie ma na to wpływu. Mógłbyś również dobrze martwić się, że wyłysiejesz, patrząc na inne osoby, które są łyse. A szczerze to chciałbyś wygalać jak małpa z mocno owłosionymi nogami?

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!