dlaczego chłopak wysyla sprzeczne sygnaly?

pomocy proszę
Mowi o przyjazni proponuje przyjazn , nie chce się angazowac i nie chce związku, a na spotkaniach dotyka mnie po piersiach , cipeczce , wlosy, mowi ze mu się podobam, ale związku z zaangażowaniem nie chce

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (4)

chwilę temu

wiwi111 3 dni temu

0

Chłopak nie wysyła sprzecznych sygnałów, on nie chce związku, a to ze Cię dotyka w intymne miejsca, wbrew pozorom wcale tym słowom nie przeczy. jego zachowanie pokazuje tylko to, ze jako facet ma normalne zdrowe odruchy i czuje pociąg fizyczny do kobiet. Ma ochotę na kontakt fizyczny i to wszystko, nie chce związku. Więc musisz zastanowić się czego Ty chcesz, jeśli tylko przyjaźni, to wyznacz granice, jeśli odpowiada Ci to, co on robi bez związku, to wejdź w ten układ.

Odpowiedz na ten komentarz

kahaa 4 dni temu

0

A czy powiedzial tobie wprost ze nie chce sie wiazac? widocznie interesuje go tylko i wylacznie zabawa , bez zobowiazan. A ty czego pragniesz? zalezy ci na nim to pogadaj z nim o swoich uczuciach i jesli on nadal bedzie utrzymywal przy swoim to sobie go odpusc bo nie potrzebnie bedziesz cierpiec no chyba ze ci taki uklad odpowiada. Zapytaj go o ta wasza przyjazn , czy przyjaciele sie obmacuja?

Odpowiedz na ten komentarz

zolwik1 4 dni temu

0

Myślę że nie powinnaś sobie nim głowy zawracać bo to taki człowiek który chce Cie tylko wykorzystać. Chce się z Tobą spotykać tylko po to żeby się w końcu z Tobą przespać a o związku i uczuciu nie ma mowy. Poszukaj takiego chłopaka z którym będziesz miała o czym rozmawiać i miło spędzać czas bez obmacywania. Na to przyjdzie czas i sama będziesz wiedziała kiedy i jak to powinno wyglądać. Seks to jest dopełnienie związku i uczucia. Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

marvello 4 dni temu

0

Widocznie zależy mu tylko na jednym. Myślę że on chce się z Tobą tylko przespać i dlatego mówi, że nie chce się angażować w jakieś związki z Tobą. Na Twoim miejscu bym odpuściła takiego chłopaka, bo widać że mu tylko jedno w głowie skoro z łapami lezie do Ciebie, a tak naprawdę nie chcę z Tobą być w związku.

Odpowiedz na ten komentarz
Podoba Ci się to pytanie?

Szukasz porady? Napisz!

Nie trzeba się logować!