Quantcast
Czy wyznanie miłości może zostać zastąpione... - Uczucia - Miłość - Pocałunki - Dojrzewamy.pl - portal młodych kobiet i nastolatków

Czy wyznanie miłości może zostać zastąpione...

pocałunkiem?

Wyniki:

Odpowiedź

KOMENTARZE (5) / ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

ziebakarol 2018-05-07 13:03:47

Pocałunek jest zaczątkiem miłości, polubienia, zafascynowania, zauroczenia drugą osobą. Od pocałunku zacznie się, zaś najlepiej wyznanie miłości byłoby słowne, gdyż wtedy wiadomo na czym się stoi i jak zaawansowana jest znajomość. Wyznanie miłości jest poważnym krokiem i na pewno nie przechodzi się koło niego obojętnie. Nie masz się czego obawiać, wszystko będzie ok. Powodzenia.

Odpowiedz na ten komentarz

wiesia020 2018-05-07 08:51:54

Witam, trudne pytanie. Moim zdaniem wszystko zależy od okoliczności, w których miał miejsce pocałunek. Przyznaj, że ciężko byłoby uznać za wyznanie miłości pocałunek, który miał miejsce w hałaśliwej dyskotece z dopiero co poznaną osobą. Inna sprawa byłaby już z pocałunkiem z osobą, którą dobrze się zna, może już spotyka jakiś czas. Czasem nie trzeba wielkich, bezpośrednich deklaracji żeby czuć, że drugiej stronie na nas zależy. To się po prostu czuje. Jednak jeśli masz jakieś wątpliwości - zapytaj wprost. Powodzenia i pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

bobi57 2018-05-07 13:26:08

Pocałunek jest wyrazem bliskości dwojga ludzi. Ale nie oznacza to od razu tego uczucia, które nazywa się miłością. Pocałunkiem na przykład witamy się z drugą bliską bądź nawet znajomą, osobą. Pocałunek może stanowić również podziękowanie za jakiś prezent czy przysługę, którą sprawiła nam druga osoba. Aczkolwiek na przykład na jakimś spotkaniu we dwoje pocałowanie przez drugą osobę, tak po prostu, bez jakiejkolwiek przyczyny, stanowi już okazanie uczucia silniejszego niż przyjaźń. Wówczas może to być już zaczątek miłości.

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi111 2018-05-07 18:25:07

Myślę, ze nie wyznanie miłości jest dużo poważniejsze niż pocałunek, oczywiście pocałunek to oznaka okazywania uczuc, ale moim zdaniem o dużo mniejszym znaczeniu niż wyznanie miłości. Powiedzenie komuś "kocham Cię" nie zdarza się tak często jak całowanie innej osoby dlatego nie można tych dwóch rzeczy równoważyć. Niewykluczone, ze osoba która kogoś całuje za jakiś czas wyzna miłość, ale to coś innego.

Odpowiedz na ten komentarz

wiolka12ns 2018-05-07 11:48:34

Myślę że może być jakby wstępem do wyznania miłości. Możesz najpierw swoje uczucie wyrazić pocałunkiem a potem potwierdzić je słowami. Na pewno osoba która usłyszy takie wyznanie będzie jego pewna i będzie jej miło że płynie ze szczerego serca. Niczego się nie bój skoro jesteś pewny swoich uczuć i druga osoba czuje to samo z pewnością odwzajemni zarówno twój pocałunek jak i wyznanie.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.