chłopaki wolą dziewczyny w spódniczkach/spodniach/su...

kienkach ?

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (9)

chwilę temu

krzysiuzaw 2018-05-30 21:03:44

+19
Krzychaz
-23

Chłopaki bardziej wolą spódniczki i spódnice bo są stworzone dla dziewczyn. Dopiero później spodnie, które są uniwersalne dla wszystkich, dla dziewczyn i chłopaków. Spódniczki i sukienki podkreślają, że to jest dziewczyna/kobieta. Teraz robi się ciepło to odsłaniają nieco więcej ciała ale nie pasują każdej dziewczynie. Co do spodni to też też mogą podkreślić kształty, ale więcej zakrywają. Chłopaki wolą to co jest bardziej przewiewne :)

Odpowiedz na ten komentarz

PierdolonyAndrut11 2018-05-30 22:03:28

+19
Krzychaz
-25

ja lubie takie z dziurkom na cipeczke

Odpowiedz na ten komentarz

arturgrzyb1 2018-05-30 23:48:25

+18
Krzychaz
-23

Witaj ! Myślę, że wiekszość chłopaków woli dziewczyny ubrane w spódniczki i to krótkie, dalej w sukienki a dopiero później w spodnie. W sumie jednak to kwestia gustu, jednemu podobają się bardziej spódniczki a innemu spodnie. Myślę, że spódnice i sukienki bardziej odsłaniają wdzięki dziewczyny, choć nie każdej dziewczynie w nich jest dobrze. Garderoba winna być również dobrana do kształtu i figury kobiecego ciała, dlatego nie każdej dziewczynie pasuje seksowna spódniczka mini. Dobrze dobrane spodnie również mogą fajnie podkreślać figurę dziewczyny, a poza tym są bardziej wygodne w noszeniu. Pozdrowienia.

Odpowiedz na ten komentarz

MateuszW 2018-05-30 18:57:00

+17
Krzychaz
-28

Ja wolę w spódniczkach:)Ale Kamilja ma racje to rzecz gustu.

Odpowiedz na ten komentarz

xgimbusek 2018-06-01 15:45:16

Spódniczki i sukienki to mnie pociąga :)

Odpowiedz na ten komentarz

gchor2 2018-05-31 10:49:46

Każdy ma swój gust i upodobania. Sukienki i spódniczki pozwalają na odsłonięcie nóg za którymi chłopaki lubią się oglądać. W spodniach dziewczyny też wyglądają ok dokładnie widać ich figurę. Mówi się,że nie strój zdobi człowieka jednak ubiór jest ważnym elementem naszego życia. Na pewno sukienki podkreślają kobiecość. Jednak każda dziewczyna musi dobrać ubiór do swoich kształtów bo nie wszystko wszystkim pasuje . Zwiewny i dużo odsłaniający ubiór zawasze przyciągnie uwagę facetów.

Odpowiedz na ten komentarz

kamilja29 2018-05-30 17:09:27

+16
Krzychaz
-21

Myślę, że to, czy chłopcy wolą dziewczyny w spódnicach czy w sukienkach czy w spodniach to kwestia gustu. Zależy też od okazji. Większości pewnie bardziej podobają się sukienki i spódnice, bo odsłaniają ładne nogi ;) Ale dziewczyny w spodniach też potrafią ładnie wyglądać. To kwestia całej stylizacji, a nie tylko jednej częsci garderoby.

Odpowiedz na ten komentarz

mok81 2018-05-31 08:10:31

Każdy lubi trochę inaczej, ale ogólnie w spódniczkach (samo słowo spódniczka jest hmmm sexy :P ;) ), w sukienkach tak samo :) bo dziewczyny eksponują nogi, łydki kolana, uda... :P To bardzo kusi i działa na chłopaków. Teraz w lecie to gołe nogi, ale w chłodne dni bardzo sexy są rajstopki, pończoszki i legginsy :) Ale ja to piszę ogólnie, bo każda dziewczyna w czymś innym jest najbardziej kusząca :) Tak samo też jeansy są super (ja uwielbiam błękitne, obcisłe) ale to na chłodniejsze dni i w zimie. Spódniczka zawsze wygrywa :) nie musi być taka bardzo krótka, ale do pół uda lub przed kolano :P A kolory hmmm... czarne i białe, czerwone i niebieskie, wszystkie spódniczki są mmm :P :)

Odpowiedz na ten komentarz

wiwi111 2018-05-30 21:57:21

+13
Krzychaz
-26

Myślę, ze tylu ilu chłopaków tyle gustów i głosów, każdy woli coś innego, niektórzy wolą kiedy dziewczyna ma krótką spódniczkę i pokaże nogi inni preferują długie spódnice, bo jak mówią, wtedy mają większe pole do wyobraźni. Są faceci którzy wolą spodnie dopasowane do ciala, które podkreślają kształty. Nie maj jeden odpowiedzi na Twoje pytanie, więc mysle, ze warto zmieniać garderobę i nosić każdą z tych rzeczy co jakis czas

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.