Hej mam 13 lat mój chłopak 16 lat i czy możemy...

być razem jeśli on mnie kocha a ja go?

Tematy:
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (8)

chwilę temu

gchor2 2018-08-17 08:26:07

Co to znaczy być razem. Jeżeli chodzi Ci o to czy możecie się spotykać, spędzać razem więcej czasu, chodzić do kina może razem się uczyć to oczywiście ,że tak. Jesteście jeszcze bardzo młodzi , macie rodziców którzy za Was są odpowiedzialni i raczej oni wyznaczają granice co wolno a czego nie. Fajnie ,że masz kogoś sobie bliskiego ale trudno mówić w Waszym wieku jeszcze o miłości. Nie jesteście jeszcze do końca ukształtowani ani emocjonalnie ani fizyczne. Cieszcie się swoją przyjaźnią i ja pielęgnujcie a co z tego wyjdzie to czas pokaże , a przyjaciela koło siebie zawsze wart mieć.

Odpowiedz na ten komentarz

fisherjk 2018-08-16 21:02:21

Cześć, podałaś mało informacji i trudno dać precyzyjną odpowiedź. Nie mniej jednak ze względu na Wasz wiek to ta droga jest jeszcze bardzo długa. Brakuje Wam obydwojgu dorosłości w każdym aspekcie : fizycznym, emocjonalnym, materialnym. Tak więc możecie próbować budować relację ale z ograniczeniami wynikającymi z wieku. Z czasem wasze postrzeganie pewnych spraw może ulec zmianie stąd ten zalecany umiar.

Odpowiedz na ten komentarz

Werka8 2018-08-19 15:26:43

być razem? co przez to rozumiesz? jeżeli się z nim dobrze dogadujesz to spoko, fajnie, zawsze warto mieć kogoś bliskiego jak napisalł\a gchor2, ale uważam, że wszystko przyjdzie z czasem, słyszy się teraz że 13 zachaczyles w ciążę, przyjaźnić się możecie jak najbardziej, ale właśnie wszystko z umiarem, na wszystko przyjdzie czas :)

Odpowiedz na ten komentarz

jj1976 2018-08-17 17:10:29

Cześć. Uważasz że masz 13 lat i jesteś gotowa na poważny związek? Jesteście obydwoje niedojrzali fizycznie i emocjonalnie. Oczywiście spotykać się jako przyjaciele nikt wam pewnie nie zabroni ale powinniście wiedzieć że wasze decyzje mogą rzutować na waszą przyszłość. Nie myśl "jakoś to będzie".Powodzenia

Odpowiedz na ten komentarz

xgimbusek 2018-08-25 14:58:24

Jasne że możecie, ale uważaj... on może cię tylko wykorzystywać.

Odpowiedz na ten komentarz

~KarolinazKomina12 2018-08-20 12:20:13

Możecie być razem, nie widze w tym żadnej przeszkody. Pamiętajcie tylko ze jak seks to z zabezpieczeniem bo wyjdzie łyse bejbi, miłej nocy:*

Odpowiedz na ten komentarz

~KarolinazKomina12 ~ 2018-08-20 12:21:26

Mądra myśl pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

~Polaczek 2020-12-16 18:40:54

Tak ale nie możecie uprawiać seksu

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.