Zaloguj się✗ Zamknij
ODPOWIEDZI (8)
chwilę temu
gchor2 2018-08-17 08:26:07
Co to znaczy być razem. Jeżeli chodzi Ci o to czy możecie się spotykać, spędzać razem więcej czasu, chodzić do kina może razem się uczyć to oczywiście ,że tak. Jesteście jeszcze bardzo młodzi , macie rodziców którzy za Was są odpowiedzialni i raczej oni wyznaczają granice co wolno a czego nie. Fajnie ,że masz kogoś sobie bliskiego ale trudno mówić w Waszym wieku jeszcze o miłości. Nie jesteście jeszcze do końca ukształtowani ani emocjonalnie ani fizyczne. Cieszcie się swoją przyjaźnią i ja pielęgnujcie a co z tego wyjdzie to czas pokaże , a przyjaciela koło siebie zawsze wart mieć.
Odpowiedz na ten komentarzfisherjk 2018-08-16 21:02:21
Cześć, podałaś mało informacji i trudno dać precyzyjną odpowiedź. Nie mniej jednak ze względu na Wasz wiek to ta droga jest jeszcze bardzo długa. Brakuje Wam obydwojgu dorosłości w każdym aspekcie : fizycznym, emocjonalnym, materialnym. Tak więc możecie próbować budować relację ale z ograniczeniami wynikającymi z wieku. Z czasem wasze postrzeganie pewnych spraw może ulec zmianie stąd ten zalecany umiar.
Odpowiedz na ten komentarzWerka8 2018-08-19 15:26:43
być razem? co przez to rozumiesz? jeżeli się z nim dobrze dogadujesz to spoko, fajnie, zawsze warto mieć kogoś bliskiego jak napisalł\a gchor2, ale uważam, że wszystko przyjdzie z czasem, słyszy się teraz że 13 zachaczyles w ciążę, przyjaźnić się możecie jak najbardziej, ale właśnie wszystko z umiarem, na wszystko przyjdzie czas :)
Odpowiedz na ten komentarzjj1976 2018-08-17 17:10:29
Cześć. Uważasz że masz 13 lat i jesteś gotowa na poważny związek? Jesteście obydwoje niedojrzali fizycznie i emocjonalnie. Oczywiście spotykać się jako przyjaciele nikt wam pewnie nie zabroni ale powinniście wiedzieć że wasze decyzje mogą rzutować na waszą przyszłość. Nie myśl "jakoś to będzie".Powodzenia
Odpowiedz na ten komentarz