Jak przekonać rodziców do kolczyka smiley’a...

(w wędzidełku)

Tematy: piercing
Odpowiedź

ODPOWIEDZI (2)

chwilę temu

MADMAT 2019-02-18 10:19:08

Myślę, iż nie ma takiej siły aby przekonać rodziców o założeniu takiego kolczyka. Rodzice z reguły są sceptyczni do takich różnych pomysłów. I Wiesz co Ci powiem, to dobrze że tak jest. W życiu każdego człowieka potrzebny jest ktoś , kto będzie sprawdzał nas na ziemię i mogą to być właśnie rodzice. A co do kolczyka, to najpierw bym się zastanowił czy warto. Jestem chłopakiem i powiem Ci strzeże , mnie i wielu moim kolegom nie podobają się takie modyfikacje u dziewczyn. Przemyśl to sobie. Pozdrawiam

Odpowiedz na ten komentarz

xXNELAXx 2019-02-16 15:15:08

Ja robiłam sama, nie przekonasz ich... kupujesz kolczyka jak Ci się uda to najlepiej przeźroczystego banana, wenflon ja brałam różowy, środek odkażający (to bardzon ważne) jeśli chcesz to też sól fizjologiczną ale nie trzeba. Bardzo ważne jest aby umyć zęby i przepłukać płynem typu listerine, przebijasz wędzidełko na samym środku nie za nisko bo może Ci się zerwać i odbijać od zębów... przekładasz kolczyk zakręcasz i odkażasz, czekasz aż się zagoi i lepiej w domu go podwijaj.

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek