jak namówić rodziców na kolczyk w nosie...

(septum)? Mam 16 lat i od długa bardzo chciałabym go zrobić ale mam wrażenie że moi rodzice zatrzymali się na etapie kilka lat wcześniej ,,kto u ciebie w klasie ma takiego kolczyka? nikt’’ , ,,będziesz wyglądać jak krowa’’. Kompletnie już nie mam siły na namawianie ich ale naprawdę bardzo bym go chciała ;(

Odpowiedź

ODPOWIEDZI (5)

chwilę temu

nionio 2019-02-17 06:34:52

Wcale się twoim rodzicom nie dziwie. Również uważam, że kolczyk w nosie to głupota. Teraz jesteś młoda i kolczyk w nosie ci się podoba, ale pomyśl sobie jak będziesz dorosła i zaczniesz szukać pracy, to jak ludzie na rozmowach wstępnych będą na ciebie patrzeć. Poza tym taka dziura po kolczyku nigdy nie zarośnie i zostaniesz z nią już do końca życia.

Odpowiedz na ten komentarz

sadbaby nionio 2019-02-17 22:21:34

Kolczyk można w każdym momencie wyjąć a dziury w przegrodzie nosowej nie widać nawet

Odpowiedz na ten komentarz

gmich2 2019-02-18 01:03:10

Nie uważam tak jak ty i nie podzielam twojego zdania ,że twoi rodzice zatrzymali się na jakimś etapie. Tak jak tobie się taki kolczyk w nosie podoba taki ma się prawo im nie podobać. Niestety ale ja też w tym nie widzę nic ciekawego. Gdyby moje dziecko chciało się tak oszpecić też raczej odradzałbym mu. Taka moda już minęła i wcale osoba taka nie jest oryginalna. Pamiętaj ,że jest to ingerencja w organizm i różne rzeczy mogą się zdarzyć. Może rzadko się tak dzieje ale możesz dostać jakiegoś zakażenia. może okazać się,że jesteś na coś uczulona, rana może się nie goić i narobisz sobie tylko bólu. Osoby tak upiększone nie robią raczej w naszym społeczeństwie dobrego wrażenia więc możesz być niezbyt dobrze postrzegana. Przekroczenie pewnych przyjętych norm może utrudnić tobie życie. Każda zmiana środowiska/ nowa szkoła. nowi znajomi, podjecie pracy/ może być opłacona udowadnianiem z twojej strony ,że jesteś ok. Zastanów się co ten kolczyk ci tak naprawdę daje. Będziesz lepsza od innych, ładniejsza, bardziej atrakcyjna, tajemnicza? A może będziesz po prostu dziewczyną z kolczykiem w nosie i nic więcej ,na którą nikt specjalnie nie będzie zwracał uwagi jedynie wytykał cię palcami i dziwił się po co ci to. Na prawdę można na siebie zwrócić uwagę w bardziej interesujący sposób. Oczywiście decyzja należy do ciebie. Pozdrawiam.

Odpowiedz na ten komentarz

iwko24 2019-02-18 17:56:44

Nie rozumiem po co ci ten kolczyk? Wcale się twoim rodzicom nie dziwię bo mi też taki kolczyk kojarzy się z krową,wybacz ale to wygląda okropnie.Kto w tym widzi jakąś ozdobę? Komu chcesz tym zaimponować?Kolczyki pieknie wyglądają w uszach ale w nosie wyglądają szkaradnie.Jak skończysz 18 lat to możesz sama decydować o sobie i sama się oszpecać ale póki co to rodzice muszą wyrazić na to zgodę i jak już wspomniałam wczesniej nie dziwię im się,że nie wyrażają.

Odpowiedz na ten komentarz

sadbaby iwko24 2019-02-28 09:23:16

Dobrze rozumiem, ale każdy ma swój gust i o gustach się nie dyskutuje więc nie wiem dlaczego nie obrażając oczywiście nikogo miałabym zwracać uwagę czy komuś innego podoba się kolczyk bardziej w uchu czy w nosie

Odpowiedz na ten komentarz
Zaloguj się by móc dodać komentarz.

ubezpieczenie szkolne

Twoja przeglądarka
blokuje reklamy


Drogi użytkowniku,
Dziękujemy Ci że nadal nas odwiedzasz. Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie. Dzięki odblokowaniu adblocka jesteśmy w stanie nadal funkcjonować i pomagać naszej społeczności.

Dzięki za wsparcie!

To okno zostanie zakmięte za 10 sek