Zaloguj się✗ Zamknij
Czy powinienem byc ostrzyżony na łyso?
Noszę długie czarne włosy tak za ramiona. Tata chce żebym się ostrzygł na łyso, żeby dać skórze głowy odpocząć i żeby włosy odrosły zdrowsze i mocniejsze.
Warto się tak ostrzyc?
NAJLEPSZA ODPOWIEDŹ
~Witold 2019-02-21 23:19:09
Osobiście polecam ostrzyżenie się kompletnie na łyso. Kiedyś miałem długie włosy, później nosiłem Uppercut, a na koniec ostrzygłem się na zero. Było to jedno z ciekawszych doświadczeń w moim życiu. Ludzie zaczęli mnie kompletnie inaczej traktować, co jest niesamowicie zabawne, bo przecież dalej jestem tym samym człowiekiem. Generalnie fryzura na łyso sprawia, że wydajesz się bardziej męski, agresywny. To wiele w życiu zmienią, ponieważ naprawdę ludzie oceniają innych głownie po wyglądzie (cokolwiek innego staraliby się Tobie wmówić). Nawet, jeśli Ci się nie spodoba, to włosy przecież odrosną. Aha- być może tego jeszcze nie wiesz bo jesteś młody ale długie włosy u faceta to duży turn-off dla lasek, weź to do serca, bo mówi to osoba która miała wszystkie możliwe fryzury na świecie i jak na ironię, na łyso miałem największe powodzenie.
Odpowiedz na ten komentarzODPOWIEDZI (4)
chwilę temu
~Witold 2019-02-21 23:19:09
Osobiście polecam ostrzyżenie się kompletnie na łyso. Kiedyś miałem długie włosy, później nosiłem Uppercut, a na koniec ostrzygłem się na zero. Było to jedno z ciekawszych doświadczeń w moim życiu. Ludzie zaczęli mnie kompletnie inaczej traktować, co jest niesamowicie zabawne, bo przecież dalej jestem tym samym człowiekiem. Generalnie fryzura na łyso sprawia, że wydajesz się bardziej męski, agresywny. To wiele w życiu zmienią, ponieważ naprawdę ludzie oceniają innych głownie po wyglądzie (cokolwiek innego staraliby się Tobie wmówić). Nawet, jeśli Ci się nie spodoba, to włosy przecież odrosną. Aha- być może tego jeszcze nie wiesz bo jesteś młody ale długie włosy u faceta to duży turn-off dla lasek, weź to do serca, bo mówi to osoba która miała wszystkie możliwe fryzury na świecie i jak na ironię, na łyso miałem największe powodzenie.
Odpowiedz na ten komentarzthrasherek 2019-02-21 11:20:52
To jakaś kompletna bzdura. Ogolenie głowy na łyso nie wzmocni włosów, jedyna pozytywna rzecz jaka się po tym może stać to to, że możesz te obcięte włosy (o ile faktycznie są długie) oddać na cele charytatywne, dla osób, które na skutek choroby straciły swoje włosy.
Jeżeli chcesz wzmocnić długie włosy nie obcinając ich jednocześnie- polecam wizytę w specjalistycznym zakładzie fryzjerskim. Tam podpowiedzą Ci co zrobić z Twoimi włosami.
Czlowiek01 2019-05-22 18:19:05
Ostrzyż się tak, żeby został osełedec, będziesz chociaż wyglądać jak kozak xD
Odpowiedz na ten komentarz